Rozkládací rohová sedačka VERSAGE U - Barva (vyberte): modrá#ark-ark-verso-u-monolith77-modra-eup344027-euv1
Rozkládací rohová sedačka VERSAGE U modrá
Velmi zajímavá moderní sedačka VERSAGE s velmi zajímavým propracováním. Netradiční a velmi moderní vzhled. Nadchne především milovníky velkého prostoru. Sedačka obsahuje také úložný prostor v bočních otomanech i prostor pro příležitostné spaní. Po rozložení vznikne spací plocha o rozměru 135x249cm. Kvalitní sezení zaručují pružiny Faliste spolu s vysokoelastickou PUR pěnou. Designovým doplnkěm jsou kovové chromované nožky a krystalové knoflíky s kvalitním prošíváním. Rozměry sedačky jsou 290x175x96cm. Čalouněná je kvalitní látkou Monolith 77. V nabídce i v jiném barevném provedení.

Rozkládací rohová sedačka VERSAGE U - Barva (vyberte): modrá#ark-ark-verso-u-monolith77-modra-eup344027-euv1
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Velmi zajímavá moderní sedačka VERSAGE s velmi zajímavým propracováním. Netradiční a velmi moderní vzhled. Nadchne především milovníky velkého prostoru. Sedačka obsahuje také úložný prostor v bočních otomanech i prostor pro příležitostné spaní. Po rozložení vznikne spací plocha o rozměru 135x249cm. Kvalitní sezení zaručují pružiny Faliste spolu s vysokoelastickou PUR pěnou. Designovým doplnkěm jsou kovové chromované nožky a krystalové knoflíky s kvalitním prošíváním. Rozměry sedačky jsou 290x175x96cm. Čalouněná je kvalitní látkou Monolith 77. V nabídce i v jiném barevném provedení.

| Unikátní číslo produktu | 344027 |
|---|---|
| Rozměry | 290x175x96cm |
| Hmotnost | 160 |
| Barva |
|
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 47cm |
| Typ výplně |
|
| Typ pružin |
|
| plocha na spaní | 135x249cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano (2) |
| Nožky materiál | kov |
| spaní jiná tkanina | ne |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky |
|

