Rozkládací rohová sedačka VERTIPO - Barva (vyberte): hnědá#elt-elt-vertizo-nube22-hneda-eup345656-euv1Umístnění rohu: účko
Rozkládací rohová sedačka VERTIPO hnědá
Prostorná sedací souprava Vertipo je ideální pro ty, kteří ocení komfort a pohodlí. Vzhledem k automatickému rozkladu je vhodná i pro ty nejnáročnější zákazníky. Po rozložení vznikne spací plocha o rozměru 110x295cm. Tkanina je velmi vysoké kvality. Pohodlné a komfortní posezení zaručuje masivní pevná kostra, pružinové jádro Faliste s kvalitní PUR pěnou T30. Moderním prvkem jsou černé chromované nožky o výšce 13cm, které sedačce dodají nadčasový design. Čalouněná je látkou Nube 22. V nabídce i v jiném barevném provedení.

Rozkládací rohová sedačka VERTIPO - Barva (vyberte): hnědá#elt-elt-vertizo-nube22-hneda-eup345656-euv1Umístnění rohu: účko
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Prostorná sedací souprava Vertipo je ideální pro ty, kteří ocení komfort a pohodlí. Vzhledem k automatickému rozkladu je vhodná i pro ty nejnáročnější zákazníky. Po rozložení vznikne spací plocha o rozměru 110x295cm. Tkanina je velmi vysoké kvality. Pohodlné a komfortní posezení zaručuje masivní pevná kostra, pružinové jádro Faliste s kvalitní PUR pěnou T30. Moderním prvkem jsou černé chromované nožky o výšce 13cm, které sedačce dodají nadčasový design. Čalouněná je látkou Nube 45. V nabídce i v jiném barevném provedení.

| Unikátní číslo produktu | 345651 |
|---|---|
| Rozměry | 350x170x93cm |
| Hmotnost | 160 |
| Barva |
zelená,
béžová,
|
| Rozklad | ano (delfin) |
| výška sedu | 51cm |
| hloubka sedu | 58 cm |
| Typ výplně | PUR pěna T30 |
| Typ pružin | Pružiny Faliste |
| plocha na spaní | 110x295cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ne |
| Nožky materiál | kov / plast |
| spaní jiná tkanina | ano |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky | Nube |
| výška nožek | 13cm |
| šířka otomanu | 105cm |
| středový prostor | 140cm |


