Rozkládací rohová sedačka VILDA DELUXE - Barva (vyberte): žlutá#jakub-jakub-wild-maxi-magic-velvet2212-zluta-eup343840-euv1Umístnění rohu: levý roh
Rozkládací rohová sedačka VILDA DELUXE žlutá
Luxusní sedačka VILDA DELUXE je ideální pro ty, kteří ocení komfort a pohodlí. Tkanina vysoké kvality, masivní pevná kostra, pružiny Faliste s kvalitní PUR pěnou T30 zaručují komfortní posezení. Samozřejmostí je rozklad delfin, díky kterému si dopřejete ten nejpohodlnější odpočinek. Plocha po rozložení je o rozměru 125x195cm. Sedací souprava má také praktický úložný prostor. Velkou předností této sedačky jsou čtyři polohovatelné záhlavníky, díky kterým si dopřejete kvalitní relax a odpočinek. Moderní design dodávají kovové nožky. Je čalouněná kvalitní látkou Magic Velvet 2212. V nabídce je v mnoha barevných variantách. Vyberte si tak tu, která vám bude nejlépe ladit s interiérem. Možnost dokoupení křesla.

Rozkládací rohová sedačka VILDA DELUXE - Barva (vyberte): žlutá#jakub-jakub-wild-maxi-magic-velvet2212-zluta-eup343840-euv1Umístnění rohu: levý roh
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Luxusní sedačka VILDA DELUXE je ideální pro ty, kteří ocení komfort a pohodlí. Tkanina vysoké kvality, masivní pevná kostra, pružiny Faliste s kvalitní PUR pěnou T30 zaručují komfortní posezení. Samozřejmostí je rozklad delfin, díky kterému si dopřejete ten nejpohodlnější odpočinek. Plocha po rozložení je o rozměru 125x195cm. Sedací souprava má také praktický úložný prostor. Velkou předností této sedačky jsou čtyři polohovatelné záhlavníky, díky kterým si dopřejete kvalitní relax a odpočinek. Moderní design dodávají kovové nožky. Je čalouněná kvalitní látkou Magic Velvet 2258. V nabídce je v mnoha barevných variantách. Vyberte si tak tu, která vám bude nejlépe ladit s interiérem. Možnost dokoupení křesla.

| Unikátní číslo produktu | 343838 |
|---|---|
| Rozměry | 350x203x76/90cm |
| Hmotnost | 160 |
| Barva |
|
| Rozklad | ano (delfin) |
| výška sedu | 43cm |
| hloubka sedu | 56cm |
| Typ výplně |
|
| Typ pružin |
|
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano |
| Nožky materiál | kov |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky |
|
| výška nožek | 9cm |
| spací plocha | 125x195cm |

