Sedací souprava AMANDA 3+1+1 - Barva (vyberte): světle šedá#jakub-jakub-atlanta-orinoco90-svetle-seda-eup348924-euv1
Sedací souprava AMANDA 3+1+1 světle šedá
Pohodlná a prostorově nenáročná sedací souprava Amanda, která garantuje vysokou kvalitu provedení a dlouhou životnost. Kvalitní sezení zaručuje vysokoelastická PUR pěna T30 včetně čalounických podpůrných popruhů. Sedací souprava má jednoduchý systém rozkládání včetně úložného prostoru, který naleznete v hlavní části po rozkladu. Souprava se skládá ze dvou křesel (85x80x94cm) a pohovky (220x88x94cm), která po rozložení disponuje spací plochou 186x125cm. Čalouněná je kvalitní látkou Orinoco 90. Polštářek není v ceně sestavy.

Sedací souprava AMANDA 3+1+1 - Barva (vyberte): světle šedá#jakub-jakub-atlanta-orinoco90-svetle-seda-eup348924-euv1
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Pohodlná a prostorově nenáročná sedací souprava Amanda, která garantuje vysokou kvalitu provedení a dlouhou životnost. Kvalitní sezení zaručuje vysokoelastická PUR pěna T30 včetně čalounických podpůrných popruhů. Sedací souprava má jednoduchý systém rozkládání včetně úložného prostoru, který naleznete v hlavní části po rozkladu. Souprava se skládá ze dvou křesel (85x80x94cm) a pohovky (220x88x94cm), která po rozložení disponuje spací plochou 186x125cm. Čalouněná je kvalitní látkou Orinoco 90. Polštářek není v ceně sestavy.

| Unikátní číslo produktu | 348924 |
|---|---|
| Hmotnost | 180 |
| Barva |
|
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 37cm |
| hloubka sedu | 50/58cm |
| Typ výplně |
|
| Typ pružin | Čalounické podpůrné popruhy |
| plocha na spaní | 186x125cm |
| úložný prostor | ano |
| Nožky materiál | plast |
| spaní jiná tkanina | ne |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky | Orinoco |
| rozměry pohovky | 220x88x94cm |
| rozměry křesla | 85x80x94cm |

