Sedací souprava BERTA + křeslo šedá / modrá
Sedací souprava BERTA + křeslo šedá / modrá
Velice prostorná sedací souprava BERTA včetně křesla je ideální pro ty, kteří ocení komfort a pohodlí. Tkanina vysoké kvality, masivní pevná kostra, pružinové jádro Faliste s kvalitní PUR pěnou T35 zaručují komfortní posezení. Sedačka disponuje možností rozkladu pro příležitostné přespání. Plocha po rozložení je o rozměru 125x180cm. Disponuje také úložným prostorem, který se nachází v boční části sedačky formou výsuvného šuplíku. Velkou předností této soupravy jsou polohovatelné záhlavníky, díky kterým si dopřejete ten nejlepší odpočinek. Výška sedu je 44cm. Moderním prvkem jsou chromované kovové nožky. Je čalouněná kvalitní látkou Aragon 90/97.
AKCE – sleva 30 % na poslední kus skladem!
Sedací souprava BERTA + křeslo šedá / modrá
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Velice prostorná sedací souprava BERTA včetně křesla je ideální pro ty, kteří ocení komfort a pohodlí. Tkanina vysoké kvality, masivní pevná kostra, pružinové jádro Faliste s kvalitní PUR pěnou T35 zaručují komfortní posezení. Sedačka disponuje možností rozkladu pro příležitostné přespání. Plocha po rozložení je o rozměru 125x180cm. Disponuje také úložným prostorem, který se nachází v boční části sedačky formou výsuvného šuplíku. Velkou předností této soupravy jsou polohovatelné záhlavníky, díky kterým si dopřejete ten nejlepší odpočinek. Výška sedu je 44cm. Moderním prvkem jsou chromované kovové nožky. Je čalouněná kvalitní látkou Aragon 90/97.
AKCE – sleva 30 % na poslední kus skladem!
| Unikátní číslo produktu | 348567 |
|---|---|
| Rozměry | 260x260x80/100cm |
| Hmotnost | 150 |
| Barva | modrá, šedá |
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 44 cm |
| Typ výplně | PUR pěna T35 |
| Typ pružin | Pružiny Faliste |
| plocha na spaní | 180x125cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano |
| Nožky materiál | kov / plast |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky | Aragon |
| Výška područky | 53cm |
| šířka područky | 26cm |
| rozměry křesla | 115x96x82/98cm |

