Set rozkládací rohová sedačka RAMIRES L + obývací stěna HONGKONG - Umístnění rohu: univerzální
Set rozkládací rohová sedačka RAMIRES L + obývací stěna HONGKONG
Praktická celočalouněná rohová sedačka. Netradiční a velmi moderní vzhled. Sedačka obsahuje úložný prostor a prostor pro příležitostné spaní. Po rozložení je spací plocha 205 x 125 cm. Při rozkladu se sedák nadzvedne a přesune dopředu, zadní část se sklopí do vodorovné polohy a polštáře se odejmou. Sedačka je navíc univerzální, dá se složit na obě strany. Sedačka je očalouněna látkou Berlin 02 a ekokůží Madryt 195.
Moderní obývací stěna Hongkong vyrobena z kvalitného lamina. Sestava se skládá z RTV stolku (140x36,2x40cm), spodní skříňky (50x84,2x40cm), závěsné skříňky (50x77,2x40cm) a police (78,6x8cm). Barevné provedení dub sonoma a bílá. Dodáváno v demontu.

Set rozkládací rohová sedačka RAMIRES L + obývací stěna HONGKONG - Umístnění rohu: univerzální
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Praktická celočalouněná rohová sedačka. Netradiční a velmi moderní vzhled. Sedačka obsahuje úložný prostor a prostor pro příležitostné spaní. Po rozložení je spací plocha 205 x 125 cm. Při rozkladu se sedák nadzvedne a přesune dopředu, zadní část se sklopí do vodorovné polohy a polštáře se odejmou. Sedačka je navíc univerzální, dá se složit na obě strany. Sedačka je očalouněna látkou Berlin 02 a ekokůží Madryt 195.
Moderní obývací stěna Hongkong vyrobena z kvalitného lamina. Sestava se skládá z RTV stolku (140x36,2x40cm), spodní skříňky (50x84,2x40cm), závěsné skříňky (50x77,2x40cm) a police (78,6x8cm). Barevné provedení dub sonoma a bílá. Dodáváno v demontu.

| Unikátní číslo produktu | 346314 |
|---|---|
| Hmotnost | 100 |
| výška sedu | 37cm |
| Typ výplně |
|
| plocha na spaní | 125 x 205 cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano (1) |
| Nožky materiál | plast |
| záda | polštářová |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky |
|
| rozměry sedačky | 245 x 130x 75 cm |
| rozměry obývací stěny | 190x40x150cm |

