Stojan na květiny 30x30x34cm, keramika, béžová, US1602
Stojan na květiny 30x30x34cm, keramika, béžová, US1602
Sada dvou stojanů na květiny kombinuje pevnou kovovou podnož s keramickou deskou zdobenou mozaikovým vzorem v béžových odstínech. Kovové nohy jsou tvarované do elegantních oblouků zakončených jemným zatočením, které dodává stojanům stabilitu a dekorativní vzhled. Keramická deska je snadno udržovatelná a odolná vůči povětrnostním vlivům, což umožňuje využití jak v interiéru, tak na terase či balkóně. Stojany jsou vhodné pro různé květináče a rostliny, přičemž jejich design přináší do prostoru přírodní a stylový efekt. Díky různým velikostem lze stojany efektivně kombinovat a vytvořit tak zajímavé aranžmá.
Stojan na květiny 30x30x34cm, keramika, béžová, US1602
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Sada dvou stojanů na květiny kombinuje pevnou kovovou podnož s keramickou deskou zdobenou mozaikovým vzorem v béžových odstínech. Kovové nohy jsou tvarované do elegantních oblouků zakončených jemným zatočením, které dodává stojanům stabilitu a dekorativní vzhled. Keramická deska je snadno udržovatelná a odolná vůči povětrnostním vlivům, což umožňuje využití jak v interiéru, tak na terase či balkóně. Stojany jsou vhodné pro různé květináče a rostliny, přičemž jejich design přináší do prostoru přírodní a stylový efekt. Díky různým velikostem lze stojany efektivně kombinovat a vytvořit tak zajímavé aranžmá.
| Unikátní číslo produktu | 349575 |
|---|---|
| materiál | keramika |
| Demontované | NÉ |
| Hloubka (cm) | 30 cm |
| Materiál konstrukce | kov |
| Šířka (cm) | 30 cm |
| Typ podnože | 3 nohy |
| Výška (cm) | 34 cm |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Stojan na květiny |
| Hmotnost - netto (kg) | 5,375 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 5,5 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 4 |
| Highlight 1 | Odolný a snadno udržovatelný materiál |
| Tloušťka desky (cm) | 2 cm |
| Rozměr nohy (cm) | 2 x 0,1 |
| Světlá výška (cm) | 32 |
| Materiál desky | keramika |
| Karton1 | 66x36x80,5 |
| Barva (vyberte) |
|
| Počet kusů v boxu | 1 |







