Stojan na květiny 31x31x67cm, keramika, béžová, US1601
Stojan na květiny 31x31x67cm, keramika, béžová, US1601
Sada tří stojanů na květiny kombinuje pevnou kovovou podnož s keramickou deskou zdobenou krémovou mozaikou, která vytváří jemný dekorativní prvek. Každý stojan má odlišnou výšku, což umožňuje variabilní uspořádání rostlin a zajímavou prostorovou kompozici. Kovová podnož je navržena pro stabilitu a dlouhou životnost, zatímco keramická deska je snadno udržovatelná a odolná vůči povětrnostním vlivům. Díky elegantnímu spojení materiálů a přírodních odstínů stojany vyniknou jak v interiéru, tak na terase či balkóně. Vhodné pro vystavení květin v různých velikostech a typech nádob.
Stojan na květiny 31x31x67cm, keramika, béžová, US1601
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Sada tří stojanů na květiny kombinuje pevnou kovovou podnož s keramickou deskou zdobenou krémovou mozaikou, která vytváří jemný dekorativní prvek. Každý stojan má odlišnou výšku, což umožňuje variabilní uspořádání rostlin a zajímavou prostorovou kompozici. Kovová podnož je navržena pro stabilitu a dlouhou životnost, zatímco keramická deska je snadno udržovatelná a odolná vůči povětrnostním vlivům. Díky elegantnímu spojení materiálů a přírodních odstínů stojany vyniknou jak v interiéru, tak na terase či balkóně. Vhodné pro vystavení květin v různých velikostech a typech nádob.
| Unikátní číslo produktu | 349574 |
|---|---|
| materiál | keramika |
| Demontované | NÉ |
| Hloubka (cm) | 31 cm |
| Materiál konstrukce | kov |
| Šířka (cm) | 31 cm |
| Typ podnože | Obvodová |
| Výška (cm) | 67 cm |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Stojan na květiny |
| Materiál nohou | kov |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Odolný a snadno udržovatelný materiál |
| Tloušťka desky (cm) | 2 cm |
| Rozměr nohy (cm) | 2 x 2 |
| Světlá výška (cm) | 65 |
| Materiál desky | keramika |
| Barva (vyberte) |
|








