Stůl jídelní 160x90cm, MDF+ dýha, odstín dub, kovové nohy, broušený nerez.
Stůl jídelní 160x90cm, MDF+ dýha, odstín dub, kovové nohy, broušený nerez.
Jídelní stůl značky Autronic v moderním designu, který skvěle zapadne do každého interiéru. Jeho deska je vyrobena z kvalitní dýhy s dekorem dubu, což dodává stolu elegantní a přírodní vzhled. Nohy jsou vyrobeny z broušeného nerezu, což řadí tento stůl mezi krále svého oboru. Stůl je ideální pro každodenní stolování v rodinném kruhu i pro posezení s přáteli.
Stůl jídelní 160x90cm, MDF+ dýha, odstín dub, kovové nohy, broušený nerez.
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Jídelní stůl značky Autronic v moderním designu, který skvěle zapadne do každého interiéru. Jeho deska je vyrobena z kvalitní dýhy s dekorem dubu, což dodává stolu elegantní a přírodní vzhled. Nohy jsou vyrobeny z broušeného nerezu, což řadí tento stůl mezi krále svého oboru. Stůl je ideální pro každodenní stolování v rodinném kruhu i pro posezení s přáteli. Více
Původní cena 6 490 Kč.
Ušetříte
39 %(2 500 Kč).
3 990 Kč
s DPH
Jídelní stůl značky Autronic v moderním designu, který skvěle zapadne do každého interiéru. Jeho deska je vyrobena z kvalitní dýhy s dekorem dubu, což dodává stolu elegantní a přírodní vzhled. Nohy jsou vyrobeny z broušeného nerezu, což řadí tento stůl mezi krále svého oboru. Stůl je ideální pro každodenní stolování v rodinném kruhu i pro posezení s přáteli. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Jídelní stůl značky Autronic v moderním designu, který skvěle zapadne do každého interiéru. Jeho deska je vyrobena z kvalitní dýhy s dekorem dubu, což dodává stolu elegantní a přírodní vzhled. Nohy jsou vyrobeny z broušeného nerezu, což řadí tento stůl mezi krále svého oboru. Stůl je ideální pro každodenní stolování v rodinném kruhu i pro posezení s přáteli.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 348378 |
|---|---|
| materiál | Dýha |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 90 cm |
| Šířka (cm) | 160 cm |
| Typ podnože | Obvodová |
| Výška (cm) | 75 cm |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Jídelní stůl |
| Hmotnost - netto (kg) | 33 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 34 kg |
| Materiál nohou | Broušený nerez |
| Počet balení | 2 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Broušený nerez |
| Rozteč nohou | 87 cm |
| Rozteč nohou 2 | 36 cm |
| Tloušťka desky (cm) | 3,5 cm |
| Rozměr nohy (cm) | 6 x 3 |
| Světlá výška (cm) | 71,5 |
| Materiál desky | Dýha |
| Tvar desky | obdélníkový |
| Rozklad | NÉ |
| Povrchová úprava | Matný |
| Dekor desky | Dub |
| Karton1 | 170x101x9 |
| Barva (vyberte) |
|
| Styl | Moderní |
| Karton2 | 94x83x9 |
| Nastavitelná šířka (cm) | NÉ |












