Trojmístná rozkládací pohovka, krémová, látka, ASB-C3030 CRM6 - Barva (vyberte): béžová#eup349577euv1
Trojmístná rozkládací pohovka, krémová, látka, ASB-C3030 CRM6
Rozkládací trojmístná pohovka ASB-C3030 CRM6 nabízí praktické řešení pro obývací pokoje s možností rychlého přeměnění na lůžko. Potah je z příjemné krémové látky s jemnou žebrovanou strukturou, která dodává pohovce měkký a zároveň odolný povrch. Nosná konstrukce je vyrobena z masivního kaučukového dřeva, které zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost. Funkce click-clack umožňuje snadné a tiché sklopení opěradla do vodorovné polohy, čímž vznikne pohodlná plocha pro odpočinek nebo přespání. Pohovka je navržena tak, aby kombinovala komfort se stylovým designem a praktickým využitím v menších i větších prostorách.
Trojmístná rozkládací pohovka, krémová, látka, ASB-C3030 CRM6 - Barva (vyberte): béžová#eup349577euv1
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Rozkládací trojmístná pohovka ASB-C3030 CRM6 nabízí praktické řešení pro obývací pokoje s možností rychlého přeměnění na lůžko. Potah je z příjemné krémové látky s jemnou žebrovanou strukturou, která dodává pohovce měkký a zároveň odolný povrch. Nosná konstrukce je vyrobena z masivního kaučukového dřeva, které zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost. Funkce click-clack umožňuje snadné a tiché sklopení opěradla do vodorovné polohy, čímž vznikne pohodlná plocha pro odpočinek nebo přespání. Pohovka je navržena tak, aby kombinovala komfort se stylovým designem a praktickým využitím v menších i větších prostorách.
| Unikátní číslo produktu | 349577 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Rozměry | Šířka (cm): 186cm × Výška (cm): 84cm × Hloubka (cm): 88cm |
| Hmotnost | 36 |
| Barva |
|
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 88 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 54 cm |
| Nosnost (kg) | 300 kg |
| Šířka (cm) | 186 cm |
| Typ podnože | 5 nohou |
| Výška (cm) | 84 cm |
| Výška sedu (cm) | 41 cm |
| Barva nohou | přírodní |
| Skupina zboží | Trojmístná rozkládací pohovka |
| Hmotnost - netto (kg) | 31,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 35,9 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Rozložitelné na lůžko |
| Rozměr nohy (cm) | 6 x 6 |
| Karton1 | 189x110x20 |
| šířka sedu | 186 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Click-clack |
| Druh potahové látky | manšestrová látka |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Funkce | Rozkládací |
| Plocha lůžka | 186 x 106 |
| Počet míst k sezení | 3 |








