TV a relaxační křeslo s manuálním ovládáním, potah coffee látka v dekoru vintage
TV a relaxační křeslo s manuálním ovládáním, potah coffee látka v dekoru vintage
Luxusní polohovací křeslo značky Autronic přináší maximální pohodlí a moderní design. Potah z látky ve vintage stylu v hnědém odstínu je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Díky manuálnímu ovládání snadno nastavíte polohu křesla podle svých potřeb – ideální pro relaxaci i odpočinek. Polstrované područky a ergonomický sedák zajišťují dokonalý komfort. Stabilní kovová konstrukce a robustní provedení slibují dlouhou životnost. Toto stylové křeslo skvěle doplní váš obývací pokoj nebo pracovnu a poskytne jedinečný zážitek z relaxace.
TV a relaxační křeslo s manuálním ovládáním, potah coffee látka v dekoru vintage
Doprava ZDARMA NA VŠE!
100% kvalita výrobku
Rychlé dodání
Možnost výnosu a montáže
Ověřeno zákazníky
Vzorky látek zdarma
Luxusní polohovací křeslo značky Autronic přináší maximální pohodlí a moderní design. Potah z látky ve vintage stylu v hnědém odstínu je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Díky manuálnímu ovládání snadno nastavíte polohu křesla podle svých potřeb – ideální pro relaxaci i odpočinek. Polstrované područky a ergonomický sedák zajišťují dokonalý komfort. Stabilní kovová konstrukce a robustní provedení slibují dlouhou životnost. Toto stylové křeslo skvěle doplní váš obývací pokoj nebo pracovnu a poskytne jedinečný zážitek z relaxace. Více
Původní cena 7 690 Kč.
Ušetříte
10 %(769 Kč).
6 921 Kč
s DPH
Luxusní polohovací křeslo značky Autronic přináší maximální pohodlí a moderní design. Potah z látky ve vintage stylu v hnědém odstínu je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Díky manuálnímu ovládání snadno nastavíte polohu křesla podle svých potřeb – ideální pro relaxaci i odpočinek. Polstrované područky a ergonomický sedák zajišťují dokonalý komfort. Stabilní kovová konstrukce a robustní provedení slibují dlouhou životnost. Toto stylové křeslo skvěle doplní váš obývací pokoj nebo pracovnu a poskytne jedinečný zážitek z relaxace. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Luxusní polohovací křeslo značky Autronic přináší maximální pohodlí a moderní design. Potah z látky ve vintage stylu v hnědém odstínu je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Díky manuálnímu ovládání snadno nastavíte polohu křesla podle svých potřeb – ideální pro relaxaci i odpočinek. Polstrované područky a ergonomický sedák zajišťují dokonalý komfort. Stabilní kovová konstrukce a robustní provedení slibují dlouhou životnost. Toto stylové křeslo skvěle doplní váš obývací pokoj nebo pracovnu a poskytne jedinečný zážitek z relaxace.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 348756 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 98 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 52 cm |
| Nosnost (kg) | 150 kg |
| Šířka (cm) | 89 cm |
| Výška (cm) | 105 cm |
| Výška sedu (cm) | 48 cm |
| Skupina zboží | Polohovací křeslo |
| Hmotnost - netto (kg) | 34 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 36 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Polohovací |
| Otočná | NÉ |
| Karton1 | 66x88x76 |
| Barva (vyberte) |
|
| šířka sedu | 48 cm |
| Styl | Moderní |
| Druh potahové látky | Látka Vintage |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Výška područek (cm) | 65 |
| Šířka područek (cm) | 22 cm |
| Funkce | Polohovací |
| Typ ovládání | Manuální ovládání |








































