Zahradní sestava, kov, béžová, AZS-L1913 CRM
Zahradní sestava, kov, béžová, AZS-L1913 CRM
Zahradní set 1+3 v krémovém provedení kombinuje pevnou kovovou konstrukci s pohodlnými polstrováními v béžové látce, která je navržena pro odolnost vůči vnějším vlivům. Set obsahuje jednosedák a trojsedák s opěrkami a područky, které jsou doplněny o praktický stolek s deskou v přírodním odstínu. Kovová podnož je opatřena práškovým lakem, který zvyšuje odolnost proti korozi a zajišťuje stabilitu celé sestavy. Polštáře jsou dostatečně silné a poskytují komfortní posezení, zatímco design s otevřenou zadní částí sedadel dodává lehkost a vzdušnost. Tento zahradní set je vhodný pro relaxaci i společenské posezení na terase či zahradě.
Zahradní sestava, kov, béžová, AZS-L1913 CRM
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Zahradní set 1+3 v krémovém provedení kombinuje pevnou kovovou konstrukci s pohodlnými polstrováními v béžové látce, která je navržena pro odolnost vůči vnějším vlivům. Set obsahuje jednosedák a trojsedák s opěrkami a područky, které jsou doplněny o praktický stolek s deskou v přírodním odstínu. Kovová podnož je opatřena práškovým lakem, který zvyšuje odolnost proti korozi a zajišťuje stabilitu celé sestavy. Polštáře jsou dostatečně silné a poskytují komfortní posezení, zatímco design s otevřenou zadní částí sedadel dodává lehkost a vzdušnost. Tento zahradní set je vhodný pro relaxaci i společenské posezení na terase či zahradě.
| Unikátní číslo produktu | 349587 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Demontované | ano |
| Materiál konstrukce | kov |
| Typ podnože | Obvodová |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Zahradní sestava |
| Hmotnost - netto (kg) | 48,95 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 55,3 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Odolné vůči vnějším vlivům |
| Materiál desky | kov |
| Karton1 | 123x78x64 |
| Barva (vyberte) |
|
| Styl | Moderní |
| Šířka stolu (cm) | 90 cm |
| Hloubka stolu (cm) | 50 cm |
| Výška stolu (cm) | 45 cm |
| Šířka dvojsedačky (cm) | 128 cm |
| Hloubka dvojsedačky (cm) | 71 cm |
| Výška dvojsedačky (cm) | 80 cm |
| Nosnost stolu (kg) | 30 Kg |
| Nosnost křesla | 110 |
| Nosnost dvojsedačky | 150 kg |
| Výška křesla | 80 |
| Hloubka křesla | 71 |
| Šířka křesla | 68 |
| Materiál potahu | Voděodolná látka |







