Zahradní sestava, kov, béžová, AZS-L1994 CRM
Zahradní sestava, kov, béžová, AZS-L1994 CRM
Zahradní set 1+3 v béžovém provedení kombinuje pevnou kovovou desku stolu s pohodlnými křesly a lavicí potaženými látkou v přírodních odstínech. Pevná kovová konstrukce stolové desky zajišťuje stabilitu a odolnost vůči povětrnostním vlivům, zatímco lehká kovová podnož doplňuje vzdušný design. Sedací plochy jsou vybaveny měkkými polštáři s látkovým potahem, který je snadno udržovatelný a vhodný pro venkovní použití. Otevřená struktura opěradel vytváří vzdušný vizuální efekt a přispívá k celkové pohodě při posezení. Nadčasový design zahradního setu umožňuje jeho snadné začlenění do různých venkovních prostorů.
Zahradní sestava, kov, béžová, AZS-L1994 CRM
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Zahradní set 1+3 v béžovém provedení kombinuje pevnou kovovou desku stolu s pohodlnými křesly a lavicí potaženými látkou v přírodních odstínech. Pevná kovová konstrukce stolové desky zajišťuje stabilitu a odolnost vůči povětrnostním vlivům, zatímco lehká kovová podnož doplňuje vzdušný design. Sedací plochy jsou vybaveny měkkými polštáři s látkovým potahem, který je snadno udržovatelný a vhodný pro venkovní použití. Otevřená struktura opěradel vytváří vzdušný vizuální efekt a přispívá k celkové pohodě při posezení. Nadčasový design zahradního setu umožňuje jeho snadné začlenění do různých venkovních prostorů.
| Unikátní číslo produktu | 349588 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Demontované | ano |
| Materiál konstrukce | kov |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Zahradní sestava |
| Hmotnost - netto (kg) | 49 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 50,3 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Rektifikační nohy |
| Materiál desky | kov |
| Tvar desky | kruhový |
| Karton1 | 132x77x67 |
| Barva (vyberte) |
|
| Styl | Moderní |
| Šířka stolu (cm) | 70 cm |
| Hloubka stolu (cm) | 70 cm |
| Výška stolu (cm) | 45 cm |
| Šířka dvojsedačky (cm) | 140 cm |
| Hloubka dvojsedačky (cm) | 71 cm |
| Výška dvojsedačky (cm) | 80 cm |
| Nosnost stolu (kg) | 30 Kg |
| Nosnost křesla | 110 |
| Nosnost dvojsedačky | 150 kg |
| Výška křesla | 80 |
| Hloubka křesla | 71 |
| Šířka křesla | 76 |
| Materiál potahu | Voděodolná látka |










