Zahradní sestava, kov, šedá, AZS-1604 GREY
Zahradní sestava, kov, šedá, AZS-1604 GREY
Zahradní set 1+3 v šedém provedení kombinuje pevnou kovovou konstrukci s odolnou deskou z tvrzeného skla, která je snadná na údržbu a vhodná pro venkovní použití. Sedací část je tvořena robustními rámy opletenými širokým textilním pruhem, který dodává nábytku moderní a nadčasový vzhled. Polstrování v šedé barvě zajišťuje pohodlí při posezení a je navrženo tak, aby bylo příjemné na dotek i odolné vůči povětrnostním vlivům. Souprava zahrnuje třísedák a dvě samostatná křesla, která doplňuje praktický stolek s deskou z tvrzeného skla, ideální pro odložení nápojů či drobných předmětů. Celkový design je elegantní a zároveň funkční, což umožňuje využití setu jak na terase, tak v zahradě.
Zahradní sestava, kov, šedá, AZS-1604 GREY
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Zahradní set 1+3 v šedém provedení kombinuje pevnou kovovou konstrukci s odolnou deskou z tvrzeného skla, která je snadná na údržbu a vhodná pro venkovní použití. Sedací část je tvořena robustními rámy opletenými širokým textilním pruhem, který dodává nábytku moderní a nadčasový vzhled. Polstrování v šedé barvě zajišťuje pohodlí při posezení a je navrženo tak, aby bylo příjemné na dotek i odolné vůči povětrnostním vlivům. Souprava zahrnuje třísedák a dvě samostatná křesla, která doplňuje praktický stolek s deskou z tvrzeného skla, ideální pro odložení nápojů či drobných předmětů. Celkový design je elegantní a zároveň funkční, což umožňuje využití setu jak na terase, tak v zahradě.
| Unikátní číslo produktu | 349571 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Demontované | ano |
| Materiál konstrukce | kov |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Zahradní sestava |
| Hmotnost - netto (kg) | 45 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 50,4 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Voděodolná látka |
| Materiál desky | Tvrzené sklo |
| Karton1 | 142,5x79x52,5 |
| Barva (vyberte) |
|
| Styl | Moderní |
| Šířka stolu (cm) | 90 cm |
| Hloubka stolu (cm) | 50 cm |
| Výška stolu (cm) | 40 cm |
| Šířka dvojsedačky (cm) | 138 cm |
| Hloubka dvojsedačky (cm) | 72 cm |
| Výška dvojsedačky (cm) | 68 cm |
| Nosnost stolu (kg) | 60 kg |
| Nosnost křesla | 110 |
| Nosnost dvojsedačky | 150 kg |
| Výška křesla | 68 |
| Hloubka křesla | 72 |
| Šířka křesla | 70 |
| Materiál potahu | látka |








