Zahradní set 1+2, solární podsvícení, kov, šedá, AZS-L1314 GREY
Zahradní set 1+2, solární podsvícení, kov, šedá, AZS-L1314 GREY
Zahradní set 1+2 v šedém provedení kombinuje pevnou kovovou konstrukci s komfortním čalouněním z látky, která je navržena pro snadnou údržbu a dlouhou životnost. Součástí setu jsou dvě pohodlná křesla s ergonomicky tvarovanými opěrkami a měkkými polštáři, které zajišťují příjemné posezení. Stolová deska je vyrobena z tvrzeného skla, které je odolné vůči poškrábání a snadno se čistí. Inovativní solární podsvícení stolku vytváří příjemnou atmosféru večerního posezení a zároveň je energeticky úsporné. Celý set je ideální pro relaxaci na terase či zahradě, přičemž jeho stabilní konstrukce zaručuje bezpečnost a nosnost vhodnou pro běžné užívání.
Zahradní set 1+2, solární podsvícení, kov, šedá, AZS-L1314 GREY
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Zahradní set 1+2 v šedém provedení kombinuje pevnou kovovou konstrukci s komfortním čalouněním z látky, která je navržena pro snadnou údržbu a dlouhou životnost. Součástí setu jsou dvě pohodlná křesla s ergonomicky tvarovanými opěrkami a měkkými polštáři, které zajišťují příjemné posezení. Stolová deska je vyrobena z tvrzeného skla, které je odolné vůči poškrábání a snadno se čistí. Inovativní solární podsvícení stolku vytváří příjemnou atmosféru večerního posezení a zároveň je energeticky úsporné. Celý set je ideální pro relaxaci na terase či zahradě, přičemž jeho stabilní konstrukce zaručuje bezpečnost a nosnost vhodnou pro běžné užívání.
| Unikátní číslo produktu | 349582 |
|---|---|
| Demontované | ano |
| Materiál konstrukce | kov |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Zahradní set 1+2 |
| Hmotnost - netto (kg) | 20,2 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 23,6 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Odolný a snadno udržovatelný materiál |
| Materiál desky | Tvrzené sklo |
| Tvar desky | kruhový |
| Karton1 | 68x66x56,5 |
| Barva (vyberte) |
|
| Styl | Moderní |
| Šířka stolu (cm) | 45 cm |
| Hloubka stolu (cm) | 45 cm |
| Výška stolu (cm) | 46 cm |
| Nosnost stolu (kg) | 30 Kg |
| Nosnost křesla | 110 |
| Výška křesla | 85 |
| Hloubka křesla | 63 |
| Šířka křesla | 61 |
| Materiál potahu | látka |







