Zahradní úložný box 112x49x54cm, plast, béžová, AZB-G2075 CRM - Barva (vyberte): béžová#eup349581euv1
Zahradní úložný box 112x49x54cm, plast, béžová, AZB-G2075 CRM
Zahradní uložný box v barvě cashmere je vyroben z pevného plastu, který je navržen pro dlouhou životnost a snadnou údržbu. Jeho prostorný objem 280 litrů poskytuje dostatek místa pro uskladnění zahradního náčiní, polštářů nebo dalších doplňků. Box má praktické víko s integrovaným úchytem pro snadné otevírání a boční madla pro pohodlné přenášení. Povrch s texturou připomínající dřevo dodává boxu přírodní vzhled, který se hodí do různých zahradních aranžmá. Kompaktní rozměry umožňují umístění na terasu, balkon i do zahrady.
Zahradní úložný box 112x49x54cm, plast, béžová, AZB-G2075 CRM - Barva (vyberte): béžová#eup349581euv1
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Zahradní uložný box v barvě cashmere je vyroben z pevného plastu, který je navržen pro dlouhou životnost a snadnou údržbu. Jeho prostorný objem 280 litrů poskytuje dostatek místa pro uskladnění zahradního náčiní, polštářů nebo dalších doplňků. Box má praktické víko s integrovaným úchytem pro snadné otevírání a boční madla pro pohodlné přenášení. Povrch s texturou připomínající dřevo dodává boxu přírodní vzhled, který se hodí do různých zahradních aranžmá. Kompaktní rozměry umožňují umístění na terasu, balkon i do zahrady.
| Unikátní číslo produktu | 349581 |
|---|---|
| materiál | plast |
| Rozměry | Šířka (cm): 112cm × Výška (cm): 54cm × Hloubka (cm): 49cm |
| Hmotnost | 8.7 |
| Barva |
|
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 49 cm |
| Materiál konstrukce | plast |
| Šířka (cm) | 112 cm |
| Výška (cm) | 54 cm |
| Skupina zboží | Zahradní úložný box |
| Hmotnost - netto (kg) | 7,09 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 8,7 kg |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Odolný a snadno udržovatelný materiál |
| Karton1 | 119x57x13 |
| Styl | Moderní |
| Úložný box | ano |
| Vnitřní objem (litry) | 280 l |







