Herní a kancelářské křeslo E-racer, potah šedá a černá látka DOPRODEJ
Herní a kancelářské křeslo E-racer, potah šedá a černá látka DOPRODEJ
Setkání designu a sofistikované funkčnosti - to je toto herní a kancelářské křeslo. Vyznačuje se výrazným barevným kontrastem černé a šedé barvy příjemného potahu a také zaoblenými liniemi. Kvalitní čalounění sedáku i opěráku je zárukou pohodlného posezení. Integrovaný polštář podhlavníku s vyšívaným logem E-racer zapadá do celkové koncepce herního křesla a zaručuje pohodu při dlouhých herních večerech. Křeslo je vybaveno houpacím mechanismem. Síla houpání se reguluje plastovým šroubem pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Masivní černý plastový kříž s šedými doplňky je osazen plastovými kolečky na koberec. Nosnost je 130 kg.
Herní a kancelářské křeslo E-racer, potah šedá a černá látka DOPRODEJ
POSLEDNI KUS Více
POSLEDNI KUS Více
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Setkání designu a sofistikované funkčnosti - to je toto herní a kancelářské křeslo. Vyznačuje se výrazným barevným kontrastem černé a šedé barvy příjemného potahu a také zaoblenými liniemi. Kvalitní čalounění sedáku i opěráku je zárukou pohodlného posezení. Integrovaný polštář podhlavníku s vyšívaným logem E-racer zapadá do celkové koncepce herního křesla a zaručuje pohodu při dlouhých herních večerech. Křeslo je vybaveno houpacím mechanismem. Síla houpání se reguluje plastovým šroubem pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Masivní černý plastový kříž s šedými doplňky je osazen plastovými kolečky na koberec. Nosnost je 130 kg.
| Unikátní číslo produktu | 307678 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Barva | Stříbrná |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 65 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 49 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 67 cm |
| Výška (cm) | 128 cm |
| Výška sedu (cm) | 52 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 17,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 18 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Ergonomicky tvarovaný opěrák |
| Karton1 | 83x33x65 |
| Kříž | plast |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 46-52 |
| šířka sedu | 53 cm |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | NÉ |
| Opěrka hlavy | ano |
| Druh potahové látky | látka |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | ano |
| Typ područek | Pevné |
| Barva kříže |
|
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |



