Herní křeslo, houpací mechanismus, stříbrná látka, KA-F12 SIL2
Herní křeslo, houpací mechanismus, stříbrná látka, KA-F12 SIL2
Stylové herní a kancelářské křeslo e-racer značky Autronic ve stříbřitě šedém provedení je ideální volbou pro pohodlnou práci i hraní her. Racingový design zahrnuje přídavné podpůrné polštáře pro bederní oblast a hlavu, což zajišťuje maximální komfort i při dlouhém sezení. Výškově nastavitelné područky a mechanismus s permanentním kontaktem umožňují přizpůsobit opěrku zad individuálním potřebám. Stabilní kovový kříž s kolečky vhodnými na tvrdé povrchy zaručuje mobilitu a pevnost. Elegantní provedení v kombinaci s funkčností činí toto křeslo ideálním doplňkem každé kanceláře či herní místnosti pro zapálené gamery.
Herní křeslo, houpací mechanismus, stříbrná látka, KA-F12 SIL2
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Stylové herní a kancelářské křeslo e-racer značky Autronic ve stříbřitě šedém provedení je ideální volbou pro pohodlnou práci i hraní her. Racingový design zahrnuje přídavné podpůrné polštáře pro bederní oblast a hlavu, což zajišťuje maximální komfort i při dlouhém sezení. Výškově nastavitelné područky a mechanismus s permanentním kontaktem umožňují přizpůsobit opěrku zad individuálním potřebám. Stabilní kovový kříž s kolečky vhodnými na tvrdé povrchy zaručuje mobilitu a pevnost. Elegantní provedení v kombinaci s funkčností činí toto křeslo ideálním doplňkem každé kanceláře či herní místnosti pro zapálené gamery.
| Unikátní číslo produktu | 349534 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 58 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 46 cm |
| Nosnost (kg) | 150 kg |
| Šířka (cm) | 72 cm |
| Výška (cm) | 131 cm |
| Výška sedu (cm) | 48 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 24,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 25 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Polohování opěradla 90°- 180° |
| Karton1 | 86,5x66,5x33 |
| Barva (vyberte) | Stříbrná#eup349534euv1 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 48-56 |
| šířka sedu | 50 cm |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | ano |
| Opěrka hlavy | ano |
| Nastavitelná výška (cm) | 123-131 |
| Průměr kříže (cm) | 71 cm |
| Výška područek (cm) | 63 |
| Šířka područek (cm) | 9 cm |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | kov |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | 1D jednosměrné nastavení |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |











































