Herní křeslo, potah šedá a černá látka a bílá ekokůže, HM
Herní křeslo, potah šedá a černá látka a bílá ekokůže, HM
Elegantní a výrazné sportovní kancelářské křeslo v designu sedačky závodního vozu a zaoblenými liniemi. Má výborné ergonomické rozvržení. Potah je kombinací černé a šedé látky a bílé ekokůže, s decentním bílým prošíváním celého křesla. Kostra je z ocelových ohýbaných trubek. Masivní polstrování sedáku i opěráku z kvalitní PU pěny je zárukou pohodlného posezení při herních večerech. Ruce si můžete pohodlně položit na pevné plastové područky, opěrky jsou rovněž polstrované a potažené černou a šedou látkou. Křeslo je vybaveno houpacím mechanismem. Síla houpání se reguluje plastovým šroubem pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Masivní černý plastový kříž s černými protiskluzovými doplňky je osazen plastovými kolečky vhodnými na koberce. Nosnost židle je 120 kg. Kvalita zpracování, důraz na pohodlí a ergonomii zaručuje pohodu při dlouhých herních večerech i denní kancelářské práci. A díky barevným liniím se stane výrazným a nepřehlédnutelným solitérem.
Herní křeslo, potah šedá a černá látka a bílá ekokůže, HM
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Elegantní a výrazné sportovní kancelářské křeslo v designu sedačky závodního vozu a zaoblenými liniemi. Má výborné ergonomické rozvržení. Potah je kombinací černé a šedé látky a bílé ekokůže, s decentním bílým prošíváním celého křesla. Kostra je z ocelových ohýbaných trubek. Masivní polstrování sedáku i opěráku z kvalitní PU pěny je zárukou pohodlného posezení při herních večerech. Ruce si můžete pohodlně položit na pevné plastové područky, opěrky jsou rovněž polstrované a potažené černou a šedou látkou.
Křeslo je vybaveno houpacím mechanismem. Síla houpání se reguluje plastovým šroubem pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Masivní černý plastový kříž s černými protiskluzovými doplňky je osazen plastovými kolečky vhodnými na koberce. Nosnost židle je 120 kg.
Kvalita zpracování, důraz na pohodlí a ergonomii zaručuje pohodu při dlouhých herních večerech i denní kancelářské práci. A díky barevným liniím se stane výrazným a nepřehlédnutelným solitérem. Více
Křeslo je vybaveno houpacím mechanismem. Síla houpání se reguluje plastovým šroubem pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Masivní černý plastový kříž s černými protiskluzovými doplňky je osazen plastovými kolečky vhodnými na koberce. Nosnost židle je 120 kg.
Kvalita zpracování, důraz na pohodlí a ergonomii zaručuje pohodu při dlouhých herních večerech i denní kancelářské práci. A díky barevným liniím se stane výrazným a nepřehlédnutelným solitérem. Více
Původní cena 2 990 Kč.
Ušetříte
20 %(600 Kč).
2 390 Kč
s DPH
Elegantní a výrazné sportovní kancelářské křeslo v designu sedačky závodního vozu a zaoblenými liniemi. Má výborné ergonomické rozvržení. Potah je kombinací černé a šedé látky a bílé ekokůže, s decentním bílým prošíváním celého křesla. Kostra je z ocelových ohýbaných trubek. Masivní polstrování sedáku i opěráku z kvalitní PU pěny je zárukou pohodlného posezení při herních večerech. Ruce si můžete pohodlně položit na pevné plastové područky, opěrky jsou rovněž polstrované a potažené černou a šedou látkou.
Křeslo je vybaveno houpacím mechanismem. Síla houpání se reguluje plastovým šroubem pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Masivní černý plastový kříž s černými protiskluzovými doplňky je osazen plastovými kolečky vhodnými na koberce. Nosnost židle je 120 kg.
Kvalita zpracování, důraz na pohodlí a ergonomii zaručuje pohodu při dlouhých herních večerech i denní kancelářské práci. A díky barevným liniím se stane výrazným a nepřehlédnutelným solitérem. Více
Křeslo je vybaveno houpacím mechanismem. Síla houpání se reguluje plastovým šroubem pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Masivní černý plastový kříž s černými protiskluzovými doplňky je osazen plastovými kolečky vhodnými na koberce. Nosnost židle je 120 kg.
Kvalita zpracování, důraz na pohodlí a ergonomii zaručuje pohodu při dlouhých herních večerech i denní kancelářské práci. A díky barevným liniím se stane výrazným a nepřehlédnutelným solitérem. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Elegantní a výrazné sportovní kancelářské křeslo v designu sedačky závodního vozu a zaoblenými liniemi. Má výborné ergonomické rozvržení. Potah je kombinací černé a šedé látky a bílé ekokůže, s decentním bílým prošíváním celého křesla. Kostra je z ocelových ohýbaných trubek. Masivní polstrování sedáku i opěráku z kvalitní PU pěny je zárukou pohodlného posezení při herních večerech. Ruce si můžete pohodlně položit na pevné plastové područky, opěrky jsou rovněž polstrované a potažené černou a šedou látkou.
Křeslo je vybaveno houpacím mechanismem. Síla houpání se reguluje plastovým šroubem pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Masivní černý plastový kříž s černými protiskluzovými doplňky je osazen plastovými kolečky vhodnými na koberce. Nosnost židle je 120 kg.
Kvalita zpracování, důraz na pohodlí a ergonomii zaručuje pohodu při dlouhých herních večerech i denní kancelářské práci. A díky barevným liniím se stane výrazným a nepřehlédnutelným solitérem.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 342630 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 69 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 50 cm |
| Nosnost (kg) | 130 kg |
| Šířka (cm) | 66 cm |
| Výška (cm) | 124 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 11,74 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 14,1 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Vysoké polstrování sedáku a opěráku |
| Karton1 | 74,5x30,5x59 |
| Barva (vyberte) | černá#eup342630euv1 |
| Kolečka | univerzální |
| šířka sedu | 49 cm |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | NÉ |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Druh potahové látky | látka |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 114-124 |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | ano |
| Typ područek | Pevné |
| Barva kříže | černá |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |









