jídelní židle, barva ořech, potah krémový - Dekor: Dub
jídelní židle, barva ořech, potah krémový - Dekor: Dub
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Hmotnost: 8.5 kg
Doprava a platba ZDARMA
1 341 Kč
s DPH
Hmotnost: 8.5 kg
Doprava a platba ZDARMA
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 118122 |
|---|---|
| Hmotnost | 8 |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 52 |
| Nosnost (kg) | 110 |
| Šířka (cm) | 46 |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 98 |
| Počet balení | 1 |
| Karton1 | 102x48x20 |
| Volitelný potah | NÉ |
| výška sedu | 46 cm |
| šířka sedu | 46 cm |
| hloubka sedu | 42 cm |
| Barva kostry | Ořech |
| Barva sedáku | béžová |
| Materiál sedáku | látka |
| Materiál kostry | Masiv |

