Jídelní židle, hnědá, látka, DCL-V2017 BR2
Jídelní židle, hnědá, látka, DCL-V2017 BR2
Jídelní židle DCL-V2017 BR2 kombinuje pohodlí s praktickým designem vhodným do moderních interiérů. Sedák a opěradlo jsou potaženy hnědou látkou, která je snadno udržovatelná a doplněná designovým prošitím pro zvýraznění estetického dojmu. Černé matné kovové nohy zajišťují stabilitu a pevnost celé židle, zatímco madlo v horní části opěradla usnadňuje manipulaci a přenášení. Absence područek umožňuje větší variabilitu uspořádání u jídelního stolu. Židle je navržena tak, aby poskytovala komfortní posezení s důrazem na jednoduchou údržbu a dlouhou životnost.
Jídelní židle, hnědá, látka, DCL-V2017 BR2
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Jídelní židle DCL-V2017 BR2 kombinuje pohodlí s praktickým designem vhodným do moderních interiérů. Sedák a opěradlo jsou potaženy hnědou látkou, která je snadno udržovatelná a doplněná designovým prošitím pro zvýraznění estetického dojmu. Černé matné kovové nohy zajišťují stabilitu a pevnost celé židle, zatímco madlo v horní části opěradla usnadňuje manipulaci a přenášení. Absence područek umožňuje větší variabilitu uspořádání u jídelního stolu. Židle je navržena tak, aby poskytovala komfortní posezení s důrazem na jednoduchou údržbu a dlouhou životnost.
| Unikátní číslo produktu | 349394 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 55 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 40 cm |
| Materiál konstrukce | kov |
| Nosnost (kg) | 150 kg |
| Šířka (cm) | 45 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 88 cm |
| Výška sedu (cm) | 51 cm |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 4,9 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 5 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | NÉ |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 4 |
| Highlight 1 | Madlo pro snažší manipulaci |
| Otočná | NÉ |
| Rozměr nohy (cm) | 3 |
| Karton1 | 69x51,5x51 |
| Barva (vyberte) | hnědá#eup349394euv1 |
| šířka sedu | 45 cm |
| Styl | Moderní |
| Druh potahové látky | látka |
| Složení potahu | 100% polyester |















