Jídelní židle, šedá, manšestrová látka, HC-X1128 GREY2
Jídelní židle, šedá, manšestrová látka, HC-X1128 GREY2
Jídelní židle s označením HC-X1128 GREY2 nabízí komfortní sezení díky vysokému polstrování sedáku a opěradla potažených šedou manšestrovou látkou, která je příjemná na dotek a snadno se udržuje. Sedák je vybaven taštičkovými pružinami, které zvyšují pohodlí a přispívají k dlouhodobé elasticitě. Židle disponuje otočnou funkcí s možností otáčení o 180° a vratným mechanismem reset, který automaticky vrací židli do výchozí polohy, což usnadňuje manipulaci a zvyšuje ergonomii. Pevné černé kovové nohy zajišťují stabilitu a odolnost, přičemž jejich design dodává židli moderní vzhled vhodný do různých interiérů. Područky jsou integrované v čalounění, což podporuje pohodlné opření rukou během sezení.
Jídelní židle, šedá, manšestrová látka, HC-X1128 GREY2
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Jídelní židle s označením HC-X1128 GREY2 nabízí komfortní sezení díky vysokému polstrování sedáku a opěradla potažených šedou manšestrovou látkou, která je příjemná na dotek a snadno se udržuje. Sedák je vybaven taštičkovými pružinami, které zvyšují pohodlí a přispívají k dlouhodobé elasticitě. Židle disponuje otočnou funkcí s možností otáčení o 180° a vratným mechanismem reset, který automaticky vrací židli do výchozí polohy, což usnadňuje manipulaci a zvyšuje ergonomii. Pevné černé kovové nohy zajišťují stabilitu a odolnost, přičemž jejich design dodává židli moderní vzhled vhodný do různých interiérů. Područky jsou integrované v čalounění, což podporuje pohodlné opření rukou během sezení.
| Unikátní číslo produktu | 349419 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 67 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 44 cm |
| Nosnost (kg) | 150 kg |
| Šířka (cm) | 60 cm |
| Typ podnože | Centrální |
| Výška (cm) | 95 cm |
| Výška sedu (cm) | 50 cm |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 12 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 13 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 2 |
| Highlight 1 | Otočná 180° s vratným mechanismem |
| Otočná | ano |
| Rozměr nohy (cm) | 4 x 2,5 |
| Karton1 | 78x61x61 |
| Barva (vyberte) | Šedá#eup349419euv1 |
| šířka sedu | 44 cm |
| Styl | Moderní |
| Druh potahové látky | manšestrová látka |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Výška područek (cm) | 66 |
| Šířka područek (cm) | 9 cm |
| Funkce | Otočná L/P 90° vratný mechanismus |


























