Jídelní židle, zelená, sametová látka, DCH-215 GRN4
Jídelní židle, zelená, sametová látka, DCH-215 GRN4
Jídelní židle s označením DCH-215 GRN4 nabízí pohodlné sezení díky čalounění z kvalitní zelené sametové látky, která je příjemná na dotek a snadno se udržuje. Opěradlo i sedák jsou doplněny designovým prošitím v kosočtverečném vzoru, které podtrhuje moderní vzhled židle. Pevné černé kovové nohy zajišťují stabilitu a dlouhou životnost, zatímco integrované područky přispívají k vyššímu komfortu při sezení. Židle je určena pro použití v jídelnách, kuchyních či kavárnách, kde kombinuje estetiku s funkčností.
Jídelní židle, zelená, sametová látka, DCH-215 GRN4
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Jídelní židle s označením DCH-215 GRN4 nabízí pohodlné sezení díky čalounění z kvalitní zelené sametové látky, která je příjemná na dotek a snadno se udržuje. Opěradlo i sedák jsou doplněny designovým prošitím v kosočtverečném vzoru, které podtrhuje moderní vzhled židle. Pevné černé kovové nohy zajišťují stabilitu a dlouhou životnost, zatímco integrované područky přispívají k vyššímu komfortu při sezení. Židle je určena pro použití v jídelnách, kuchyních či kavárnách, kde kombinuje estetiku s funkčností.
| Unikátní číslo produktu | 349401 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 59 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 45 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 55 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 85 cm |
| Výška sedu (cm) | 49 cm |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 5,1 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 6,05 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 2 |
| Highlight 1 | Sametová látka |
| Otočná | NÉ |
| Rozměr nohy (cm) | 2,5 x 2,5 |
| Karton1 | 66,5x58x50,5 |
| Barva (vyberte) | zelená#eup349401euv1 |
| šířka sedu | 40 cm |
| Styl | Moderní |
| Druh potahové látky | Samet matný |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Výška područek (cm) | 64 |
| Šířka područek (cm) | 4 cm |
| Martindale (ot.) | 30000 |
| tloušťka pěny opěráku | 4,5 |













