Jídelní židle, žlutá, látka, DCL-V2017 YEL2
Jídelní židle, žlutá, látka, DCL-V2017 YEL2
Jídelní židle s označením DCL-V2017 YEL2 kombinuje moderní design s praktickými vlastnostmi. Sedák a opěradlo jsou potaženy žlutou látkou, která je snadno udržovatelná a doplněná designovým prošitím pro zvýraznění estetického dojmu. Černě matné kovové nohy zajišťují stabilitu a pevnost celé židle, zatímco integrované madlo v horní části opěradla usnadňuje manipulaci a přenášení. Židle nemá područky ani otočný mechanismus, což podporuje jednoduchost a kompaktnost. Díky kvalitnímu zpracování a použitým materiálům je vhodná pro každodenní použití v jídelnách i komerčních prostorách.
Jídelní židle, žlutá, látka, DCL-V2017 YEL2
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Jídelní židle s označením DCL-V2017 YEL2 kombinuje moderní design s praktickými vlastnostmi. Sedák a opěradlo jsou potaženy žlutou látkou, která je snadno udržovatelná a doplněná designovým prošitím pro zvýraznění estetického dojmu. Černě matné kovové nohy zajišťují stabilitu a pevnost celé židle, zatímco integrované madlo v horní části opěradla usnadňuje manipulaci a přenášení. Židle nemá područky ani otočný mechanismus, což podporuje jednoduchost a kompaktnost. Díky kvalitnímu zpracování a použitým materiálům je vhodná pro každodenní použití v jídelnách i komerčních prostorách.
| Unikátní číslo produktu | 349396 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 55 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 40 cm |
| Materiál konstrukce | kov |
| Nosnost (kg) | 150 kg |
| Šířka (cm) | 45 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 88 cm |
| Výška sedu (cm) | 51 cm |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 5,025 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 5 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | NÉ |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 4 |
| Highlight 1 | Madlo pro snažší manipulaci |
| Otočná | NÉ |
| Karton1 | 69x51,5x51 |
| Barva (vyberte) | žlutá#eup349396euv1 |
| šířka sedu | 45 cm |
| Styl | Moderní |
| Druh potahové látky | látka |
| Složení potahu | 100% polyester |















