Jídelní židle, žlutá, sametová látka, DCH-421 YEL4
Jídelní židle, žlutá, sametová látka, DCH-421 YEL4
Jídelní židle s čalouněním v žluté sametové látce nabízí pohodlné sezení díky měkkému polstrování a ergonomicky tvarovaným područkám. Designové prošití na opěradle a sedáku dodává židli stylový vzhled a zároveň zvýrazňuje její elegantní profil. Pevná kovová čtyřnohá podnož s matným černým lakem zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost. Židle je určena pro použití v jídelnách i moderních interiérech, kde vynikne její výrazná barva i kvalitní zpracování. Nenáročná údržba látky a robustní konstrukce podporují každodenní komfort a funkčnost.
Jídelní židle, žlutá, sametová látka, DCH-421 YEL4
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Jídelní židle s čalouněním v žluté sametové látce nabízí pohodlné sezení díky měkkému polstrování a ergonomicky tvarovaným područkám. Designové prošití na opěradle a sedáku dodává židli stylový vzhled a zároveň zvýrazňuje její elegantní profil. Pevná kovová čtyřnohá podnož s matným černým lakem zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost. Židle je určena pro použití v jídelnách i moderních interiérech, kde vynikne její výrazná barva i kvalitní zpracování. Nenáročná údržba látky a robustní konstrukce podporují každodenní komfort a funkčnost.
| Unikátní číslo produktu | 349403 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 60 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 45 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 58 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 87 cm |
| Výška sedu (cm) | 52 cm |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 7,16 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 8,25 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 2 |
| Highlight 1 | Designové prošití |
| Otočná | NÉ |
| Rozměr nohy (cm) | 3 |
| Karton1 | 68,5x56x58,5 |
| Barva (vyberte) | žlutá#eup349403euv1 |
| šířka sedu | 41 cm |
| Druh potahové látky | Samet matný |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Výška područek (cm) | 64 |
| Šířka područek (cm) | 5,5 cm |














