Kancelářská a herní židle, potah modrá, šedá a černá látka, houpací mechanismus
Kancelářská a herní židle, potah modrá, šedá a černá látka, houpací mechanismus
Elegantní kancelářská i herní židle se zaoblenými liniemi, obvodovým prošitím v šedé barvě a výrazným tvarovým prošitím sedáku i opěráku. Potah je kombinací černé a světle šedé látky hladké látky s decentním modrým detailem na opěráku i sedáku. Polstrování je z kvalitní PU pěny. Židle je vybavena houpacím mechanismem s nastavením protiváhy a aretací v základní poloze. Tuhost protiváhy lze regulovat velkým plastovým šroubem, umístěným pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Znavené ruce si velice pohodlně položíte na plastové područky, na ložné ploše polstrované černou a šedou látkou. Šíře područek je úžasných 8 cm, ložná plocha 31 cm a výška 3 cm. Opěrák je vyšší, částečně prodyšný a s integrovanou statickou opěrkou hlavy. Zvýšené okraje sedáku i opěráku podporují správné držení těla i páteře a slouží jako výborná opora. Kříž je černý plastový o průměru je 64 cm, což zajišťuje výbornou stabilitu i u fyzicky náročnějších her. Kolečka jsou plastová pr. 5 cm, vhodná na koberce. Nosnost židle je až 120 kg. Kvalita zpracování i důraz na pohodlí zaručí nejen pohodlí, ale i pohodu při hraní her a práci a to nejen kancelářské.
Kancelářská a herní židle, potah modrá, šedá a černá látka, houpací mechanismus
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Elegantní kancelářská i herní židle se zaoblenými liniemi, obvodovým prošitím v šedé barvě a výrazným tvarovým prošitím sedáku i opěráku.
Potah je kombinací černé a světle šedé látky hladké látky s decentním modrým detailem na opěráku i sedáku. Polstrování je z kvalitní PU pěny. Židle je vybavena houpacím mechanismem s nastavením protiváhy a aretací v základní poloze. Tuhost protiváhy lze regulovat velkým plastovým šroubem, umístěným pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Znavené ruce si velice pohodlně položíte na plastové područky, na ložné ploše polstrované černou a šedou látkou. Šíře područek je úžasných 8 cm, ložná plocha 31 cm a výška 3 cm. Opěrák je vyšší, částečně prodyšný a s integrovanou statickou opěrkou hlavy. Zvýšené okraje sedáku i opěráku podporují správné držení těla i páteře a slouží jako výborná opora. Kříž je černý plastový o průměru je 64 cm, což zajišťuje výbornou stabilitu i u fyzicky náročnějších her. Kolečka jsou plastová pr. 5 cm, vhodná na koberce. Nosnost židle je až 120 kg.
Kvalita zpracování i důraz na pohodlí zaručí nejen pohodlí, ale i pohodu při hraní her a práci a to nejen kancelářské. Více
Potah je kombinací černé a světle šedé látky hladké látky s decentním modrým detailem na opěráku i sedáku. Polstrování je z kvalitní PU pěny. Židle je vybavena houpacím mechanismem s nastavením protiváhy a aretací v základní poloze. Tuhost protiváhy lze regulovat velkým plastovým šroubem, umístěným pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Znavené ruce si velice pohodlně položíte na plastové područky, na ložné ploše polstrované černou a šedou látkou. Šíře područek je úžasných 8 cm, ložná plocha 31 cm a výška 3 cm. Opěrák je vyšší, částečně prodyšný a s integrovanou statickou opěrkou hlavy. Zvýšené okraje sedáku i opěráku podporují správné držení těla i páteře a slouží jako výborná opora. Kříž je černý plastový o průměru je 64 cm, což zajišťuje výbornou stabilitu i u fyzicky náročnějších her. Kolečka jsou plastová pr. 5 cm, vhodná na koberce. Nosnost židle je až 120 kg.
Kvalita zpracování i důraz na pohodlí zaručí nejen pohodlí, ale i pohodu při hraní her a práci a to nejen kancelářské. Více
Původní cena 2 490 Kč.
Ušetříte
10 %(249 Kč).
2 241 Kč
s DPH
Elegantní kancelářská i herní židle se zaoblenými liniemi, obvodovým prošitím v šedé barvě a výrazným tvarovým prošitím sedáku i opěráku.
Potah je kombinací černé a světle šedé látky hladké látky s decentním modrým detailem na opěráku i sedáku. Polstrování je z kvalitní PU pěny. Židle je vybavena houpacím mechanismem s nastavením protiváhy a aretací v základní poloze. Tuhost protiváhy lze regulovat velkým plastovým šroubem, umístěným pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Znavené ruce si velice pohodlně položíte na plastové područky, na ložné ploše polstrované černou a šedou látkou. Šíře područek je úžasných 8 cm, ložná plocha 31 cm a výška 3 cm. Opěrák je vyšší, částečně prodyšný a s integrovanou statickou opěrkou hlavy. Zvýšené okraje sedáku i opěráku podporují správné držení těla i páteře a slouží jako výborná opora. Kříž je černý plastový o průměru je 64 cm, což zajišťuje výbornou stabilitu i u fyzicky náročnějších her. Kolečka jsou plastová pr. 5 cm, vhodná na koberce. Nosnost židle je až 120 kg.
Kvalita zpracování i důraz na pohodlí zaručí nejen pohodlí, ale i pohodu při hraní her a práci a to nejen kancelářské. Více
Potah je kombinací černé a světle šedé látky hladké látky s decentním modrým detailem na opěráku i sedáku. Polstrování je z kvalitní PU pěny. Židle je vybavena houpacím mechanismem s nastavením protiváhy a aretací v základní poloze. Tuhost protiváhy lze regulovat velkým plastovým šroubem, umístěným pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Znavené ruce si velice pohodlně položíte na plastové područky, na ložné ploše polstrované černou a šedou látkou. Šíře područek je úžasných 8 cm, ložná plocha 31 cm a výška 3 cm. Opěrák je vyšší, částečně prodyšný a s integrovanou statickou opěrkou hlavy. Zvýšené okraje sedáku i opěráku podporují správné držení těla i páteře a slouží jako výborná opora. Kříž je černý plastový o průměru je 64 cm, což zajišťuje výbornou stabilitu i u fyzicky náročnějších her. Kolečka jsou plastová pr. 5 cm, vhodná na koberce. Nosnost židle je až 120 kg.
Kvalita zpracování i důraz na pohodlí zaručí nejen pohodlí, ale i pohodu při hraní her a práci a to nejen kancelářské. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Elegantní kancelářská i herní židle se zaoblenými liniemi, obvodovým prošitím v šedé barvě a výrazným tvarovým prošitím sedáku i opěráku.
Potah je kombinací černé a světle šedé látky hladké látky s decentním modrým detailem na opěráku i sedáku. Polstrování je z kvalitní PU pěny. Židle je vybavena houpacím mechanismem s nastavením protiváhy a aretací v základní poloze. Tuhost protiváhy lze regulovat velkým plastovým šroubem, umístěným pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Znavené ruce si velice pohodlně položíte na plastové područky, na ložné ploše polstrované černou a šedou látkou. Šíře područek je úžasných 8 cm, ložná plocha 31 cm a výška 3 cm. Opěrák je vyšší, částečně prodyšný a s integrovanou statickou opěrkou hlavy. Zvýšené okraje sedáku i opěráku podporují správné držení těla i páteře a slouží jako výborná opora. Kříž je černý plastový o průměru je 64 cm, což zajišťuje výbornou stabilitu i u fyzicky náročnějších her. Kolečka jsou plastová pr. 5 cm, vhodná na koberce. Nosnost židle je až 120 kg.
Kvalita zpracování i důraz na pohodlí zaručí nejen pohodlí, ale i pohodu při hraní her a práci a to nejen kancelářské.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 342614 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 61 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 49 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 59 cm |
| Výška (cm) | 113 cm |
| Výška sedu (cm) | 41 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 12 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 13 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Ergonomicky tvarovaný opěrák |
| Karton1 | 70x25,5x59 |
| Barva (vyberte) | černá#eup342614euv1 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 41-51 |
| šířka sedu | 48 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | NÉ |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Druh potahové látky | látka |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 103-113 |
| Průměr kříže (cm) | 65 cm |
| Výška područek (cm) | 61 |
| Šířka područek (cm) | 7,5 cm |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | ano |
| Typ područek | Pevné |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |






















