Kancelářská židle houpací mech., + koženka, plast. kříž - Barva (vyberte): červená#eup193470euv1
Kancelářská židle houpací mech., černá + červená koženka, plast. kříž
Kancelářská židle v provedení černá ekokůže s červenými detaily v dekoru "CARBON", univerzální (pogumovaná) kolečka, plastový kříž, výškově nastavitelné područky, polohovatelný opěrák až do polohy 180°, houpací mechanismus s možností nastavení tuhosti dle váhy uživatele. Součástí židle jsou 2 odnímatelné polštářky.
Kancelářská židle houpací mech., + koženka, plast. kříž - Barva (vyberte): červená#eup193470euv1
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Kancelářská židle v provedení černá ekokůže s červenými detaily v dekoru "CARBON", univerzální (pogumovaná) kolečka, plastový kříž, výškově nastavitelné područky, polohovatelný opěrák až do polohy 180°, houpací mechanismus s možností nastavení tuhosti dle váhy uživatele. Součástí židle jsou 2 odnímatelné polštářky. Více
Původní cena 5 590 Kč.
Ušetříte
10 %(559 Kč).
5 031 Kč
s DPH
Kancelářská židle v provedení černá ekokůže s červenými detaily v dekoru "CARBON", univerzální (pogumovaná) kolečka, plastový kříž, výškově nastavitelné područky, polohovatelný opěrák až do polohy 180°, houpací mechanismus s možností nastavení tuhosti dle váhy uživatele. Součástí židle jsou 2 odnímatelné polštářky. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Kancelářská židle v provedení černá ekokůže s červenými detaily v dekoru "CARBON", univerzální (pogumovaná) kolečka, plastový kříž, výškově nastavitelné područky, polohovatelný opěrák až do polohy 180°, houpací mechanismus s možností nastavení tuhosti dle váhy uživatele. Součástí židle jsou 2 odnímatelné polštářky.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 193470 |
|---|---|
| materiál | ekokůže |
| Barva | červená |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 70 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 52 cm |
| Nosnost (kg) | 130 kg |
| Šířka (cm) | 74 cm |
| Výška (cm) | 133 cm |
| Výška sedu (cm) | 53 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 23 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 24 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Polohování opěradla 90°- 180° |
| Karton1 | 85x66x33 |
| Kříž | plast |
| Kolečka | univerzální |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 45-53 |
| šířka sedu | 55 cm |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | ano |
| Opěrka hlavy | ano |
| Druh potahové látky | ekokůže |
| Složení potahu | 100% polyuretan/polyester |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | 1D jednosměrné nastavení |
| Funkce | Sklopné opěradlo 180° |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |




















