Kancelářská židle, houpací mechanismus, černá síťovina, KA-S247 BK - Barva (vyberte): černá#eup349493euv1
Kancelářská židle, houpací mechanismus, černá síťovina, KA-S247 BK
Kancelářská židle S247 je ideálním řešením pro váš pracovní prostor, kombinující moderní design s výškovou nastavitelností pro optimální pohodlí. Díky možnosti nastavit výšku sedu se snadno přizpůsobíte svému pracovnímu stolu, a pasivní bederní opěrka poskytuje páteři potřebnou podporu. Plastový kříž zajišťuje stabilitu během používání a černá barva vytváří elegantní a profesionální vzhled.
Tato kancelářská židle je vyrobena z kvalitního plastu s molitanovým polstrováním, což zaručuje pohodlí i při delším sezení. Houpací mechanismus židle přináší dynamiku a umožňuje relaxaci během pracovního dne. S nosností až 120 kg se nemusíte obávat o stabilitu ani při intenzivním používání.
Kancelářská židle, houpací mechanismus, černá síťovina, KA-S247 BK - Barva (vyberte): černá#eup349493euv1
Tato kancelářská židle je vyrobena z kvalitního plastu s molitanovým polstrováním, což zaručuje pohodlí i při delším sezení. Houpací mechanismus židle přináší dynamiku a umožňuje relaxaci během pracovního dne. S nosností až 120 kg se nemusíte obávat o stabilitu ani při intenzivním používání. Více
Tato kancelářská židle je vyrobena z kvalitního plastu s molitanovým polstrováním, což zaručuje pohodlí i při delším sezení. Houpací mechanismus židle přináší dynamiku a umožňuje relaxaci během pracovního dne. S nosností až 120 kg se nemusíte obávat o stabilitu ani při intenzivním používání. Více
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Kancelářská židle S247 je ideálním řešením pro váš pracovní prostor, kombinující moderní design s výškovou nastavitelností pro optimální pohodlí. Díky možnosti nastavit výšku sedu se snadno přizpůsobíte svému pracovnímu stolu, a pasivní bederní opěrka poskytuje páteři potřebnou podporu. Plastový kříž zajišťuje stabilitu během používání a černá barva vytváří elegantní a profesionální vzhled.
Tato kancelářská židle je vyrobena z kvalitního plastu s molitanovým polstrováním, což zaručuje pohodlí i při delším sezení. Houpací mechanismus židle přináší dynamiku a umožňuje relaxaci během pracovního dne. S nosností až 120 kg se nemusíte obávat o stabilitu ani při intenzivním používání.
| Unikátní číslo produktu | 349493 |
|---|---|
| materiál | Síťovina |
| Barva | černá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 63 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 49 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 67 cm |
| Výška (cm) | 127 cm |
| Výška sedu (cm) | 49 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 14 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 15 kg |
| Materiál výplně | Paměťová pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Pevná bederní opěrka |
| Karton1 | 60x36,5x62 |
| Kříž | plast |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 49-59 |
| šířka sedu | 49 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | Pasivní |
| Opěrka hlavy | ano |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 117-127 |
| Průměr kříže (cm) | 65 cm |
| Výška područek (cm) | 70 |
| Šířka područek (cm) | 10 cm |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | Pevné |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |













