Kancelářská židle, houpací mechanismus, červená látka, KA-S425 RED
Kancelářská židle, houpací mechanismus, červená látka, KA-S425 RED
Dopřejte si pohodlí a styl s naší kancelářskou židlí v atraktivní červené barvě z kolekce Autronic. Látkový materiál sedáku zajišťuje příjemný povrch, který je zároveň odolný a snadno udržovatelný. Plastové područky vám poskytnou stabilní oporu během sezení. Mechanika umožňuje houpání, což přispívá k vaší relaxaci. Ergonomický design opěráku s bederní opěrku poskytuje podporu vaší páteře. Skvělá volba pro moderní interiéry i pracovní prostory.
Kancelářská židle, houpací mechanismus, červená látka, KA-S425 RED
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Dopřejte si pohodlí a styl s naší kancelářskou židlí v atraktivní červené barvě z kolekce Autronic. Látkový materiál sedáku zajišťuje příjemný povrch, který je zároveň odolný a snadno udržovatelný. Plastové područky vám poskytnou stabilní oporu během sezení. Mechanika umožňuje houpání, což přispívá k vaší relaxaci. Ergonomický design opěráku s bederní opěrku poskytuje podporu vaší páteře. Skvělá volba pro moderní interiéry i pracovní prostory.
| Unikátní číslo produktu | 349606 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 62 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 52 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 60 cm |
| Výška (cm) | 111 cm |
| Výška sedu (cm) | 49 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 11,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 12 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Pevná bederní opěrka |
| Karton1 | 67,5x32x59,5 |
| Barva (vyberte) | červená#eup349606euv1 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 49-57 |
| šířka sedu | 50 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | ano |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška (cm) | 103-111 |
| Průměr kříže (cm) | 67 cm |
| Výška područek (cm) | 66 |
| Šířka područek (cm) | 5 cm |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | Pevné |
| Barva kříže | bílá |
| Funkce | Houpací mechanismus |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |
| Martindale (ot.) | 30000 |






































