Kancelářská židle, houpací mechanismus, šedá síťovina, KA-A182 BK
Kancelářská židle, houpací mechanismus, šedá síťovina, KA-A182 BK
Zažijte ztělesněné pohodlí a luxus s moderní kancelářskou židlí od renomované značky Autronic. Židle v působivé černé barvě vkusně snoubí základní odstín i nohy v černém matu a vnese špetku moderny do pracovního prostoru . Zahalená v prvotřídním síťovaném materiálu poskytuje nejen oporu – vyniká i prodyšností a udrží vás v pohodlí i při delším sezení.
Promyšleně navržený design a patentované sklápěcí područky zaujímají v kancelářském sezení důležité místo. Tato specialita společnosti Autronic je zárukou toho, že když se setkají ergonomie a efektivita, vznikne silná kombinace. Přestože jsou područky vyrobeny z plastu, unesou vyšší váhu, aniž by se to podepsalo na jejich vzhledu.
Křížová základna podporuje stabilní navigaci a snadnou mobilitu se zaměřením na zajištění nerušeného držení těla pro maximální produktivitu. Židle v rámci zachování elegantní siluety obětovala bederní opěrku, ocení ji tak zejména milovníci distingovaného stylu. Vynikající síťovaná potahová látka zvyšuje vizuální půvab a zajišťuje odolnost a pohodlí. Důvěřujte židli Autronic, která elegantně vylepší váš pracovní prostor.
Kancelářská židle, houpací mechanismus, šedá síťovina, KA-A182 BK
Promyšleně navržený design a patentované sklápěcí područky zaujímají v kancelářském sezení důležité místo. Tato specialita společnosti Autronic je zárukou toho, že když se setkají ergonomie a efektivita, vznikne silná kombinace. Přestože jsou područky vyrobeny z plastu, unesou vyšší váhu, aniž by se to podepsalo na jejich vzhledu.
Křížová základna podporuje stabilní navigaci a snadnou mobilitu se zaměřením na zajištění nerušeného držení těla pro maximální produktivitu. Židle v rámci zachování elegantní siluety obětovala bederní opěrku, ocení ji tak zejména milovníci distingovaného stylu. Vynikající síťovaná potahová látka zvyšuje vizuální půvab a zajišťuje odolnost a pohodlí. Důvěřujte židli Autronic, která elegantně vylepší váš pracovní prostor. Více
Promyšleně navržený design a patentované sklápěcí područky zaujímají v kancelářském sezení důležité místo. Tato specialita společnosti Autronic je zárukou toho, že když se setkají ergonomie a efektivita, vznikne silná kombinace. Přestože jsou područky vyrobeny z plastu, unesou vyšší váhu, aniž by se to podepsalo na jejich vzhledu.
Křížová základna podporuje stabilní navigaci a snadnou mobilitu se zaměřením na zajištění nerušeného držení těla pro maximální produktivitu. Židle v rámci zachování elegantní siluety obětovala bederní opěrku, ocení ji tak zejména milovníci distingovaného stylu. Vynikající síťovaná potahová látka zvyšuje vizuální půvab a zajišťuje odolnost a pohodlí. Důvěřujte židli Autronic, která elegantně vylepší váš pracovní prostor. Více
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Zažijte ztělesněné pohodlí a luxus s moderní kancelářskou židlí od renomované značky Autronic. Židle v působivé černé barvě vkusně snoubí základní odstín i nohy v černém matu a vnese špetku moderny do pracovního prostoru . Zahalená v prvotřídním síťovaném materiálu poskytuje nejen oporu – vyniká i prodyšností a udrží vás v pohodlí i při delším sezení.
Promyšleně navržený design a patentované sklápěcí područky zaujímají v kancelářském sezení důležité místo. Tato specialita společnosti Autronic je zárukou toho, že když se setkají ergonomie a efektivita, vznikne silná kombinace. Přestože jsou područky vyrobeny z plastu, unesou vyšší váhu, aniž by se to podepsalo na jejich vzhledu.
Křížová základna podporuje stabilní navigaci a snadnou mobilitu se zaměřením na zajištění nerušeného držení těla pro maximální produktivitu. Židle v rámci zachování elegantní siluety obětovala bederní opěrku, ocení ji tak zejména milovníci distingovaného stylu. Vynikající síťovaná potahová látka zvyšuje vizuální půvab a zajišťuje odolnost a pohodlí. Důvěřujte židli Autronic, která elegantně vylepší váš pracovní prostor.
| Unikátní číslo produktu | 349436 |
|---|---|
| materiál | Síťovina |
| Barva | Šedá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 65 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 52 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 67 cm |
| Typ podnože | Kříž |
| Výška (cm) | 121 cm |
| Barva nohou | černá |
| Hmotnost - netto (kg) | 14 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 15 kg |
| Materiál výplně | Paměťová pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Odklápěcí područky |
| Karton1 | 67,5x32,5x64,5 |
| Kříž | plast |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 48-58 |
| šířka sedu | 51 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | NÉ |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 112-121 |
| Průměr kříže (cm) | 66 cm |
| Výška područek (cm) | 68 |
| Šířka područek (cm) | 9 cm |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | Odklápěcí |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |












