Kancelářská židle, šedá látka, kříž plast stříbrný, houpací mechanismus
Kancelářská židle, šedá látka, kříž plast stříbrný, houpací mechanismus
Moderní kancelářská židle potažená pololesklou šedostříbrnou látkou vzor pepito. Díky ultra pohodlnému sedáku a opěráku s výjimečným polstrováním, které jsou stylově tvarované, s elegantním prošitím a se super měkkým podhlavníkem se budete cítit jako v business class nejlepší letecké společnosti. Ruce si můžete pohodlně opřít o pevné plastové područky stříbrné barvy s černými plastovými doplňky a polstrováním potaženým extra jemnou látkou. Židle má také i snadno omyvatelný, tvrzený, plastový kříž stříbrné barvy s černými protiskluzovými prvky a plastovými kolečky vhodnými na tvrdé typy podlah (dlažba, parkety, plovoucí podlahy apod.). Je výškově nastavitelná, s houpacím mechanismem a předním šroubem upravujícím tuhost pohupu a její nosnost je až 120 kg. Látku čistit výhradně šamponováním běžnými čistícími prostředky za použití měkkého materiálu (houbička, hadřík). Nečistit hrubými materiály (kartáč, apod.). Nikdy nepoužívat chemická rozpouštědla. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření. Veškeré nečistoty je třeba odstraňovat ihned po ušpinění. Pozdním čištěním se úspěšnost zákroku výrazně snižuje. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Kancelářská židle, šedá látka, kříž plast stříbrný, houpací mechanismus
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Moderní kancelářská židle potažená pololesklou šedostříbrnou látkou vzor pepito. Díky ultra pohodlnému sedáku a opěráku s výjimečným polstrováním, které jsou stylově tvarované, s elegantním prošitím a se super měkkým podhlavníkem se budete cítit jako v business class nejlepší letecké společnosti. Ruce si můžete pohodlně opřít o pevné plastové područky stříbrné barvy s černými plastovými doplňky a polstrováním potaženým extra jemnou látkou. Židle má také i snadno omyvatelný, tvrzený, plastový kříž stříbrné barvy s černými protiskluzovými prvky a plastovými kolečky vhodnými na tvrdé typy podlah (dlažba, parkety, plovoucí podlahy apod.). Je výškově nastavitelná, s houpacím mechanismem a předním šroubem upravujícím tuhost pohupu a její nosnost je až 120 kg.
Látku čistit výhradně šamponováním běžnými čistícími prostředky za použití měkkého materiálu (houbička, hadřík). Nečistit hrubými materiály (kartáč, apod.). Nikdy nepoužívat chemická rozpouštědla. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření. Veškeré nečistoty je třeba odstraňovat ihned po ušpinění. Pozdním čištěním se úspěšnost zákroku výrazně snižuje. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření. Více
Látku čistit výhradně šamponováním běžnými čistícími prostředky za použití měkkého materiálu (houbička, hadřík). Nečistit hrubými materiály (kartáč, apod.). Nikdy nepoužívat chemická rozpouštědla. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření. Veškeré nečistoty je třeba odstraňovat ihned po ušpinění. Pozdním čištěním se úspěšnost zákroku výrazně snižuje. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření. Více
4 290 Kč
s DPH
Moderní kancelářská židle potažená pololesklou šedostříbrnou látkou vzor pepito. Díky ultra pohodlnému sedáku a opěráku s výjimečným polstrováním, které jsou stylově tvarované, s elegantním prošitím a se super měkkým podhlavníkem se budete cítit jako v business class nejlepší letecké společnosti. Ruce si můžete pohodlně opřít o pevné plastové područky stříbrné barvy s černými plastovými doplňky a polstrováním potaženým extra jemnou látkou. Židle má také i snadno omyvatelný, tvrzený, plastový kříž stříbrné barvy s černými protiskluzovými prvky a plastovými kolečky vhodnými na tvrdé typy podlah (dlažba, parkety, plovoucí podlahy apod.). Je výškově nastavitelná, s houpacím mechanismem a předním šroubem upravujícím tuhost pohupu a její nosnost je až 120 kg.
Látku čistit výhradně šamponováním běžnými čistícími prostředky za použití měkkého materiálu (houbička, hadřík). Nečistit hrubými materiály (kartáč, apod.). Nikdy nepoužívat chemická rozpouštědla. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření. Veškeré nečistoty je třeba odstraňovat ihned po ušpinění. Pozdním čištěním se úspěšnost zákroku výrazně snižuje. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření. Více
Látku čistit výhradně šamponováním běžnými čistícími prostředky za použití měkkého materiálu (houbička, hadřík). Nečistit hrubými materiály (kartáč, apod.). Nikdy nepoužívat chemická rozpouštědla. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření. Veškeré nečistoty je třeba odstraňovat ihned po ušpinění. Pozdním čištěním se úspěšnost zákroku výrazně snižuje. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Moderní kancelářská židle potažená pololesklou šedostříbrnou látkou vzor pepito. Díky ultra pohodlnému sedáku a opěráku s výjimečným polstrováním, které jsou stylově tvarované, s elegantním prošitím a se super měkkým podhlavníkem se budete cítit jako v business class nejlepší letecké společnosti. Ruce si můžete pohodlně opřít o pevné plastové područky stříbrné barvy s černými plastovými doplňky a polstrováním potaženým extra jemnou látkou. Židle má také i snadno omyvatelný, tvrzený, plastový kříž stříbrné barvy s černými protiskluzovými prvky a plastovými kolečky vhodnými na tvrdé typy podlah (dlažba, parkety, plovoucí podlahy apod.). Je výškově nastavitelná, s houpacím mechanismem a předním šroubem upravujícím tuhost pohupu a její nosnost je až 120 kg.
Látku čistit výhradně šamponováním běžnými čistícími prostředky za použití měkkého materiálu (houbička, hadřík). Nečistit hrubými materiály (kartáč, apod.). Nikdy nepoužívat chemická rozpouštědla. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření. Veškeré nečistoty je třeba odstraňovat ihned po ušpinění. Pozdním čištěním se úspěšnost zákroku výrazně snižuje. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 193480 |
|---|---|
| Barva | Stříbrná |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 75 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 51 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 70 cm |
| Výška (cm) | 125 cm |
| Skupina zboží | Kancelářské křeslo |
| Hmotnost - netto (kg) | 18,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 19 kg |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Designové prošití |
| Karton1 | 79x36,5x65 |
| Kříž | plast |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 49-56 |
| šířka sedu | 53 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Druh potahové látky | látka |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | ano |
| Typ područek | Pevné |
| Barva kříže | Stříbrná |
| Funkce | Výškově nastavitelná |











