Kancelářská židle, synchronní mechanismus, černá látka, KA-Q8203 BK
Kancelářská židle, synchronní mechanismus, černá látka, KA-Q8203 BK
Kancelářská židle s černým mesh potahem nabízí vysoký komfort díky synchronnímu mechanismu, který umožňuje plynulé nastavení opěradla v závislosti na pohybu těla. Výškově nastavitelná bederní opěrka a opěrka hlavy podporují správné držení těla během dlouhých hodin sezení. Sedák je čalouněný látkou v jemném světle modrém odstínu s vyměkčenou vrchní částí pro lepší pohodlí. Područky jsou 1D typu s možností jednoduchého vertikálního nastavení, což umožňuje přizpůsobení individuálním potřebám uživatele. Stabilní plastový kříž s kolečky zajišťuje snadnou mobilitu a pevnost celé židle.
Kancelářská židle, synchronní mechanismus, černá látka, KA-Q8203 BK
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Kancelářská židle s černým mesh potahem nabízí vysoký komfort díky synchronnímu mechanismu, který umožňuje plynulé nastavení opěradla v závislosti na pohybu těla. Výškově nastavitelná bederní opěrka a opěrka hlavy podporují správné držení těla během dlouhých hodin sezení. Sedák je čalouněný látkou v jemném světle modrém odstínu s vyměkčenou vrchní částí pro lepší pohodlí. Područky jsou 1D typu s možností jednoduchého vertikálního nastavení, což umožňuje přizpůsobení individuálním potřebám uživatele. Stabilní plastový kříž s kolečky zajišťuje snadnou mobilitu a pevnost celé židle.
| Unikátní číslo produktu | 349485 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 70 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 50 cm |
| Nosnost (kg) | 130 kg |
| Šířka (cm) | 71 cm |
| Výška (cm) | 133 cm |
| Výška sedu (cm) | 48 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 16 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 17 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Výškově nastavitelný opěrák |
| Karton1 | 73,5x32,5x65 |
| Barva (vyberte) | černá#eup349485euv1 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 48-58 |
| šířka sedu | 52 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Synchronní mechanismus |
| Bederní opěrka | ano |
| Opěrka hlavy | ano |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 122-133 |
| Průměr kříže (cm) | 71 cm |
| Výška područek (cm) | 65 |
| Šířka područek (cm) | 8 cm |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | 1D jednosměrné nastavení |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | ano |

















