Kancelářská židle, synchronní mechanismus, síťovina, KA-V3329 BK - Barva (vyberte): černá#eup349510euv1
Kancelářská židle, synchronní mechanismus, černá síťovina, KA-V3329 BK
Kancelářská židle značky Autronic je ideálním společníkem pro každý pracovní stůl. Elegantní síťovina zajišťuje optimální prodyšnost. Díky synchronní mechanice a výškově nastavitelné opěrce hlavy se snadno přizpůsobí různým postavám i potřebám každého uživatele . Komfort zvyšuje bederní opěrka, která podporuje správnou polohu zad během dlouhého sezení. Židle je navržena s důrazem na ergonomii, což zaručuje pohodlí po celý den.
Kancelářská židle, synchronní mechanismus, síťovina, KA-V3329 BK - Barva (vyberte): černá#eup349510euv1
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Kancelářská židle značky Autronic je ideálním společníkem pro každý pracovní stůl. Elegantní síťovina zajišťuje optimální prodyšnost. Díky synchronní mechanice a výškově nastavitelné opěrce hlavy se snadno přizpůsobí různým postavám i potřebám každého uživatele . Komfort zvyšuje bederní opěrka, která podporuje správnou polohu zad během dlouhého sezení. Židle je navržena s důrazem na ergonomii, což zaručuje pohodlí po celý den.
| Unikátní číslo produktu | 349510 |
|---|---|
| materiál | Síťovina |
| Rozměry | Šířka (cm): 63cm × Výška (cm): 131cm × Hloubka (cm): 63cm |
| Hmotnost | 16 |
| Barva | černá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 63 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 50 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 63 cm |
| Výška (cm) | 131 cm |
| Výška sedu (cm) | 47 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 15 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 16 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Nastavitelná bederní opěrka |
| Karton1 | 32x68x61 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 47-57 |
| šířka sedu | 50 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Synchronní mechanismus |
| Bederní opěrka | ano |
| Opěrka hlavy | ano |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška (cm) | 121-131 |
| Průměr kříže (cm) | 67 cm |
| Výška područek (cm) | 65 |
| Šířka područek (cm) | 8 cm |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | 1D jednosměrné nastavení |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |




































