Kancelářská židle, tmavě šedá látka, kříž plastový stříbrný, houpací mechanismus
Kancelářská židle, tmavě šedá látka, kříž plastový stříbrný, houpací mechanismus
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Původní cena 4 290 Kč.
Ušetříte
30 %(1 300 Kč).
2 990 Kč
s DPH
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 288440 |
|---|---|
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 75 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 51 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 70 cm |
| Výška (cm) | 125 cm |
| Skupina zboží | Kancelářské křeslo |
| Hmotnost - netto (kg) | 16,65 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 18,7 kg |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Designové prošití |
| Karton1 | 79x36x66 |
| Barva (vyberte) | Šedá#eup288440euv1 |
| Kříž | plast |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 49-56 |
| šířka sedu | 53 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Druh potahové látky | látka |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | ano |
| Typ područek | Pevné |
| Barva kříže | Stříbrná |
| Funkce | Výškově nastavitelná |












