Kancelářská židle, výškově nastavitelná, bílá, plast, KA-J772 WT
Kancelářská židle, výškově nastavitelná, bílá, plast, KA-J772 WT
Moderní kancelářská židle Autronic v elegantním bílém provedení je ideálním řešením pro pracovní i konferenční místnosti. Ergonomicky tvarované sedadlo s pevnými područkami poskytuje komfort při delším sezení. Výškově nastavitelný sedák zajistí správné nastavení podle vašich potřeb. Kovový černý kříž a kvalitní kolečka na tvrdé povrchy zaručují stabilitu a snadnou manipulaci. Sedák z hladké ekokůže nejen vypadá, ale také se snadno udržuje. Tento stylový model se hodí do moderních kancelářských prostor a přispěje k pohodlí při práci
Kancelářská židle, výškově nastavitelná, bílá, plast, KA-J772 WT
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Moderní kancelářská židle Autronic v elegantním bílém provedení je ideálním řešením pro pracovní i konferenční místnosti. Ergonomicky tvarované sedadlo s pevnými područkami poskytuje komfort při delším sezení. Výškově nastavitelný sedák zajistí správné nastavení podle vašich potřeb. Kovový černý kříž a kvalitní kolečka na tvrdé povrchy zaručují stabilitu a snadnou manipulaci. Sedák z hladké ekokůže nejen vypadá, ale také se snadno udržuje. Tento stylový model se hodí do moderních kancelářských prostor a přispěje k pohodlí při práci
| Unikátní číslo produktu | 349457 |
|---|---|
| materiál | plast |
| Rozměry | Šířka (cm): 60cm × Výška (cm): 108cm × Hloubka (cm): 60cm |
| Hmotnost | 8 |
| Barva | bílá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 60 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 44 cm |
| Nosnost (kg) | 110 kg |
| Šířka (cm) | 60 cm |
| Výška (cm) | 108 cm |
| Výška sedu (cm) | 48 cm |
| Barva nohou |
|
| Hmotnost - netto (kg) | 7,25 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 8 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 2 |
| Highlight 1 | Nastavitelná výška |
| Karton1 | 71x63x39 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 48-60 |
| šířka sedu | 46 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Výškově nastavitelná |
| Bederní opěrka | NÉ |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Nastavitelná výška (cm) | 96-108 |
| Průměr kříže (cm) | 66 cm |
| Výška područek (cm) | 65 |
| Šířka područek (cm) | 4 cm |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | kov |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | Pevné |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |




