Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, béžová látka, KA-C713 CRM2
Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, béžová látka, KA-C713 CRM2
Kancelářské křeslo v béžovém provedení kombinuje komfort s praktickým designem vhodným pro dlouhodobé sezení. Čalounění z kvalitní látky zajišťuje příjemný povrch a snadnou údržbu, zatímco pevné područky s měkkým polstrováním podporují pohodlí paží. Vysoký opěrák je doplněn pevnou opěrkou hlavy s vyměkčenou vrchní částí, která přispívá k lepší podpoře krční páteře. Houpací mechanismus umožňuje nastavení polohy sedáku a výšková nastavitelnost zajišťuje ergonomické přizpůsobení uživateli. Stabilní základna z plastu v odstínu champagne je vybavena kolečky vhodnými pro tvrdé povrchy, což usnadňuje mobilitu a zároveň chrání podlahu.
Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, béžová látka, KA-C713 CRM2
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Kancelářské křeslo v béžovém provedení kombinuje komfort s praktickým designem vhodným pro dlouhodobé sezení. Čalounění z kvalitní látky zajišťuje příjemný povrch a snadnou údržbu, zatímco pevné područky s měkkým polstrováním podporují pohodlí paží. Vysoký opěrák je doplněn pevnou opěrkou hlavy s vyměkčenou vrchní částí, která přispívá k lepší podpoře krční páteře. Houpací mechanismus umožňuje nastavení polohy sedáku a výšková nastavitelnost zajišťuje ergonomické přizpůsobení uživateli. Stabilní základna z plastu v odstínu champagne je vybavena kolečky vhodnými pro tvrdé povrchy, což usnadňuje mobilitu a zároveň chrání podlahu.
| Unikátní číslo produktu | 349442 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 76 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 51 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 64 cm |
| Výška (cm) | 123 cm |
| Výška sedu (cm) | 50 cm |
| Skupina zboží | Kancelářské křeslo |
| Hmotnost - netto (kg) | 17 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 17 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Vyměkčená vrchní část područek |
| Karton1 | 75x36x65 |
| Barva (vyberte) | béžová#eup349442euv1 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 50-59 |
| šířka sedu | 52 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | NÉ |
| Opěrka hlavy | ano |
| Druh potahové látky | látka |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 114-123 |
| Průměr kříže (cm) | 73 cm |
| Výška područek (cm) | 69 |
| Šířka područek (cm) | 8 cm |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | ano |
| Typ područek | Pevné |
| Barva kříže | champagne |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |
















