Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, černá ekokůže, KA-Y346 BK
Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, černá ekokůže, KA-Y346 BK
Pohodlná kancelářská židle značky Autronic v elegantním černém provedení, která nabízí maximální komfort během pracovního dne. Židle je čalouněná kvalitní ekokůží, která je snadná na údržbu a příjemná na dotek. Robustní konstrukce a měkké PU pěnové výplně zajišťují dlouhodobou odolnost a pohodlí. Pevné područky a houpací mechanika přidávají na komfortu a poskytují potřebnou podporu. Tato moderní kancelářská židle je ideální volbou pro každou kancelář, kde se klade důraz na styl a pohodlí. Černý kovový kříž s kolečky na tvrdé povrchy zajišťuje stabilitu a snadnou mobilitu.
Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, černá ekokůže, KA-Y346 BK
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Pohodlná kancelářská židle značky Autronic v elegantním černém provedení, která nabízí maximální komfort během pracovního dne. Židle je čalouněná kvalitní ekokůží, která je snadná na údržbu a příjemná na dotek. Robustní konstrukce a měkké PU pěnové výplně zajišťují dlouhodobou odolnost a pohodlí. Pevné područky a houpací mechanika přidávají na komfortu a poskytují potřebnou podporu. Tato moderní kancelářská židle je ideální volbou pro každou kancelář, kde se klade důraz na styl a pohodlí. Černý kovový kříž s kolečky na tvrdé povrchy zajišťuje stabilitu a snadnou mobilitu.
| Unikátní číslo produktu | 349520 |
|---|---|
| materiál | ekokůže |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 75 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 50,5 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 64 cm |
| Výška (cm) | 124 cm |
| Výška sedu (cm) | 58 cm |
| Skupina zboží | Kancelářské křeslo |
| Hmotnost - netto (kg) | 17,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 18 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Taštičkové pružiny v sedáku |
| Karton1 | 56x78x35 |
| Barva (vyberte) | černá#eup349520euv1 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 49-58 |
| šířka sedu | 51 cm |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | NÉ |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Druh potahové látky | ekokůže |
| Složení potahu | 100% polyuretan/polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 116-124 |
| Materiál kříže | kov |
| Čalouněné područky | ano |
| Typ područek | Pevné |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |
| Martindale (ot.) | 40000 |










































