Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, černá látka, KA-C713 BK2
Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, černá látka, KA-C713 BK2
Kancelářské křeslo v černé látce nabízí vysoký opěrák s pevnou opěrkou hlavy a vyměkčenou vrchní částí pro zvýšený komfort při dlouhodobém sezení. Pevné čalouněné područky jsou integrovány do šedého plastového rámu, který spolu s plastovým křížem zajišťuje stabilitu a lehkost. Houpací mechanismus umožňuje příjemné naklánění s možností aretace v základní poloze, zatímco výškově nastavitelná sedací plocha umožňuje přizpůsobení výšky podle potřeby uživatele. Kolečka jsou vhodná pro tvrdé povrchy, což zajišťuje snadný pohyb bez poškození podlahy. Celkově je židle navržena pro pohodlné a ergonomické sezení v kancelářském prostředí.
Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, černá látka, KA-C713 BK2
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Kancelářské křeslo v černé látce nabízí vysoký opěrák s pevnou opěrkou hlavy a vyměkčenou vrchní částí pro zvýšený komfort při dlouhodobém sezení. Pevné čalouněné područky jsou integrovány do šedého plastového rámu, který spolu s plastovým křížem zajišťuje stabilitu a lehkost. Houpací mechanismus umožňuje příjemné naklánění s možností aretace v základní poloze, zatímco výškově nastavitelná sedací plocha umožňuje přizpůsobení výšky podle potřeby uživatele. Kolečka jsou vhodná pro tvrdé povrchy, což zajišťuje snadný pohyb bez poškození podlahy. Celkově je židle navržena pro pohodlné a ergonomické sezení v kancelářském prostředí.
| Unikátní číslo produktu | 349441 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 76 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 51 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 64 cm |
| Výška (cm) | 123 cm |
| Výška sedu (cm) | 50 cm |
| Skupina zboží | Kancelářské křeslo |
| Hmotnost - netto (kg) | 16,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 17 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Vyměkčená vrchní část područek |
| Karton1 | 75x36x65 |
| Barva (vyberte) | černá#eup349441euv1 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 50-59 |
| šířka sedu | 52 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | NÉ |
| Opěrka hlavy | ano |
| Druh potahové látky | látka |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 114-123 |
| Průměr kříže (cm) | 73 cm |
| Výška područek (cm) | 63 |
| Šířka područek (cm) | 8 cm |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | ano |
| Typ područek | Pevné |
| Barva kříže | Kouřová |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |















































