Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, černá látka, KA-C715 BK2
Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, černá látka, KA-C715 BK2
Elegantní černé kancelářské křeslo značky Autronic je ideální volbou pro moderní pracovní prostředí. Čalouněním z vysoce kvalitní látky s bílým prošíváním nabízí nejen styl, ale i maximální pohodlí. Disponuje nastavitelnou výškou sedu a opěrkou hlavy, což zajišťuje ergonomické sezení po celý den. Houpací mechanismus a polstrované područky přispívají k relaxaci mezi pracovními úkoly. Šedý plastový kříž a kolečka jsou vhodné pro tvrdé povrchy, což umožňuje snadnou mobilitu. Toto křeslo je skvělým doplňkem do každé kanceláře, která klade důraz na komfort a design.
Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, černá látka, KA-C715 BK2
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Elegantní černé kancelářské křeslo značky Autronic je ideální volbou pro moderní pracovní prostředí. Čalouněním z vysoce kvalitní látky s bílým prošíváním nabízí nejen styl, ale i maximální pohodlí. Disponuje nastavitelnou výškou sedu a opěrkou hlavy, což zajišťuje ergonomické sezení po celý den. Houpací mechanismus a polstrované područky přispívají k relaxaci mezi pracovními úkoly. Šedý plastový kříž a kolečka jsou vhodné pro tvrdé povrchy, což umožňuje snadnou mobilitu. Toto křeslo je skvělým doplňkem do každé kanceláře, která klade důraz na komfort a design.
| Unikátní číslo produktu | 349443 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 73 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 48 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 65 cm |
| Výška (cm) | 126 cm |
| Výška sedu (cm) | 52 cm |
| Skupina zboží | Kancelářské křeslo |
| Hmotnost - netto (kg) | 16,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 17 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Vysoké polstrování sedáku a opěráku |
| Karton1 | 76,5x38,5x65 |
| Barva (vyberte) | černá#eup349443euv1 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 52-61 |
| šířka sedu | 53 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | NÉ |
| Opěrka hlavy | ano |
| Nastavitelná výška (cm) | 117-126 |
| Průměr kříže (cm) | 71 cm |
| Výška područek (cm) | 70 |
| Šířka područek (cm) | 8 cm |
| Materiál područek | látka |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | ano |
| Typ područek | Pevné |
| Barva kříže | Šedá |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |


















































