Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, šedá ekokůže, KA-T8426 GREY
Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, šedá ekokůže, KA-T8426 GREY
Šedé kancelářské křeslo Autronic je skvělou volbou pro každou domácnost nebo pracovní prostor. Potah z kvalitní ekokůže nabízí nejen elegantní vzhled, ale také pohodlí díky pevným područkám. Křeslo je polohovací a vybavené multifunkčním mechanismem, takže si můžete snadno nastavit ideální polohu pro relaxaci. Kovový kříž zajišťuje stabilitu a odolnost. Houpací mechanismus s aretací polohy dodává další úroveň komfortu, kterou oceníte při delším sezení.
Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, šedá ekokůže, KA-T8426 GREY
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Šedé kancelářské křeslo Autronic je skvělou volbou pro každou domácnost nebo pracovní prostor. Potah z kvalitní ekokůže nabízí nejen elegantní vzhled, ale také pohodlí díky pevným područkám. Křeslo je polohovací a vybavené multifunkčním mechanismem, takže si můžete snadno nastavit ideální polohu pro relaxaci. Kovový kříž zajišťuje stabilitu a odolnost. Houpací mechanismus s aretací polohy dodává další úroveň komfortu, kterou oceníte při delším sezení.
| Unikátní číslo produktu | 349501 |
|---|---|
| materiál | ekokůže |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 63 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 43 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 59 cm |
| Výška (cm) | 132 cm |
| Výška sedu (cm) | 50 cm |
| Skupina zboží | Kancelářské křeslo |
| Hmotnost - netto (kg) | 22,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 23 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Polohování opěradla s aretací |
| Karton1 | 57x62x88 |
| Barva (vyberte) | Šedá#eup349501euv1 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 50-59 |
| šířka sedu | 53 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | NÉ |
| Opěrka hlavy | ano |
| Nastavitelná výška (cm) | 123-132 |
| Průměr kříže (cm) | 68 cm |
| Výška područek (cm) | 70 |
| Šířka područek (cm) | 5,5 cm |
| Materiál područek | ekokůže |
| Materiál kříže | kov |
| Čalouněné područky | ano |
| Typ područek | Pevné |
| Barva kříže | černá |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |





























