Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, šedá látka, KA-Y391 GREY2
Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, šedá látka, KA-Y391 GREY2
Elegantní kancelářské křeslo značky Autronic přináší spojení moderního designu a praktického komfortu pro každodenní práci. Čalounění z kvalitní látky s měkkou PU pěnou zaručuje příjemné sezení i při dlouhých hodinách u stolu. Výškově nastavitelný sedák a pevné čalouněné područky podporují ergonomii a zdravé držení těla. Stabilní kovový kříž s černou povrchovou úpravou doplňují kolečka určená pro tvrdé podlahy. Ideální volba pro kanceláře i domácí pracovny, kde oceníte odolnost, pohodlí a nadčasový vzhled.
Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, šedá látka, KA-Y391 GREY2
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Elegantní kancelářské křeslo značky Autronic přináší spojení moderního designu a praktického komfortu pro každodenní práci. Čalounění z kvalitní látky s měkkou PU pěnou zaručuje příjemné sezení i při dlouhých hodinách u stolu. Výškově nastavitelný sedák a pevné čalouněné područky podporují ergonomii a zdravé držení těla. Stabilní kovový kříž s černou povrchovou úpravou doplňují kolečka určená pro tvrdé podlahy. Ideální volba pro kanceláře i domácí pracovny, kde oceníte odolnost, pohodlí a nadčasový vzhled.
| Unikátní číslo produktu | 349525 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 60 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 48 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 62 cm |
| Výška (cm) | 110 cm |
| Výška sedu (cm) | 47 cm |
| Skupina zboží | Kancelářské křeslo |
| Hmotnost - netto (kg) | 12,2 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 13 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Čalouněné područky |
| Karton1 | 58x25,5x53 |
| Barva (vyberte) | Šedá#eup349525euv1 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 47-57 |
| šířka sedu | 49 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | NÉ |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Nastavitelná výška (cm) | 100-110 |
| Průměr kříže (cm) | 61 cm |
| Výška područek (cm) | 70 |
| Šířka područek (cm) | 7 cm |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | kov |
| Čalouněné područky | ano |
| Typ područek | Pevné |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |









































