Kancelářské křeslo, synchronní mechanismus, stříbrná látka, KA-Y350 SIL
Kancelářské křeslo, synchronní mechanismus, stříbrná látka, KA-Y350 SIL
Luxusní kancelářské křeslo z kolekce TOP manager. Jedná se o moderní designové křeslo, navržené pro náročnou kancelářskou práci nebo jen relaxační lenošení. Jemný šedý odstín potahové látky doplní jakýkoli interiér, takže je univerzálním doplňkem do každé kanceláře. Výplň dvojitého sedáku i vysokého opěráku je z velmi kvalitní PU pěny. Křeslo je vybaveno permanent contact mechanismem s plynulou aretací. Při vypnutí aretace je možné s opěradlem volně pohupovat. Područky jsou plastové, z vrchní části polstrované. Jedinečnost područek spočívá v synchronní mechanice, která upravuje jejich polohu při polohování opěráku. Vaše ruce budou mít při odpočinku dokonalou a velmi měkkou podporu. Jako TOP vybavení slouží výsuvná a výklopná polstrovaná podnožka. Nosnost židle je až 130 kg. Černá kostra područek a podnoží jí dodává nádech elegance a zajišťuje, že v každém prostředí vynikne jako výrazný kousek.
Kancelářské křeslo, synchronní mechanismus, stříbrná látka, KA-Y350 SIL
Jedná se o moderní designové křeslo, navržené pro náročnou kancelářskou práci nebo jen relaxační lenošení. Jemný šedý odstín potahové látky doplní jakýkoli interiér, takže je univerzálním doplňkem do každé kanceláře.
Výplň dvojitého sedáku i vysokého opěráku je z velmi kvalitní PU pěny.
Křeslo je vybaveno permanent contact mechanismem s plynulou aretací. Při vypnutí aretace je možné s opěradlem volně pohupovat.
Područky jsou plastové, z vrchní části polstrované. Jedinečnost područek spočívá v synchronní mechanice, která upravuje jejich polohu při polohování opěráku. Vaše ruce budou mít při odpočinku dokonalou a velmi měkkou podporu. Jako TOP vybavení slouží výsuvná a výklopná polstrovaná podnožka.
Nosnost židle je až 130 kg.
Černá kostra područek a podnoží jí dodává nádech elegance a zajišťuje, že v každém prostředí vynikne jako výrazný kousek. Více
Jedná se o moderní designové křeslo, navržené pro náročnou kancelářskou práci nebo jen relaxační lenošení. Jemný šedý odstín potahové látky doplní jakýkoli interiér, takže je univerzálním doplňkem do každé kanceláře.
Výplň dvojitého sedáku i vysokého opěráku je z velmi kvalitní PU pěny.
Křeslo je vybaveno permanent contact mechanismem s plynulou aretací. Při vypnutí aretace je možné s opěradlem volně pohupovat.
Područky jsou plastové, z vrchní části polstrované. Jedinečnost područek spočívá v synchronní mechanice, která upravuje jejich polohu při polohování opěráku. Vaše ruce budou mít při odpočinku dokonalou a velmi měkkou podporu. Jako TOP vybavení slouží výsuvná a výklopná polstrovaná podnožka.
Nosnost židle je až 130 kg.
Černá kostra područek a podnoží jí dodává nádech elegance a zajišťuje, že v každém prostředí vynikne jako výrazný kousek. Více
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Luxusní kancelářské křeslo z kolekce TOP manager. Jedná se o moderní designové křeslo, navržené pro náročnou kancelářskou práci nebo jen relaxační lenošení. Jemný šedý odstín potahové látky doplní jakýkoli interiér, takže je univerzálním doplňkem do každé kanceláře. Výplň dvojitého sedáku i vysokého opěráku je z velmi kvalitní PU pěny. Křeslo je vybaveno permanent contact mechanismem s plynulou aretací. Při vypnutí aretace je možné s opěradlem volně pohupovat. Područky jsou plastové, z vrchní části polstrované. Jedinečnost područek spočívá v synchronní mechanice, která upravuje jejich polohu při polohování opěráku. Vaše ruce budou mít při odpočinku dokonalou a velmi měkkou podporu. Jako TOP vybavení slouží výsuvná a výklopná polstrovaná podnožka. Nosnost židle je až 130 kg. Černá kostra područek a podnoží jí dodává nádech elegance a zajišťuje, že v každém prostředí vynikne jako výrazný kousek.
| Unikátní číslo produktu | 349523 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 67 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 44 cm |
| Nosnost (kg) | 130 kg |
| Šířka (cm) | 64 cm |
| Výška (cm) | 120 cm |
| Výška sedu (cm) | 51 cm |
| Skupina zboží | Kancelářské křeslo |
| Hmotnost - netto (kg) | 18,59 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 21,2 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Opěrka nohou |
| Karton1 | 78x39,5x65,5 |
| Barva (vyberte) | Stříbrná#eup349523euv1 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 51-59 |
| šířka sedu | 51 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Výškově nastavitelná |
| Bederní opěrka | NÉ |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Nastavitelná výška (cm) | 112-120 |
| Průměr kříže (cm) | 60 cm |
| Výška područek (cm) | 64 |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | ano |
| Funkce | Výsuvná podnožka |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |



















































