Kancelářské křeslo, výškově nastavitelná, černá látka, KA-R223 BK
Kancelářské křeslo, výškově nastavitelná, černá látka, KA-R223 BK
Herní křeslo s polohovacím opěrákem nabízí komfortní sezení díky černé síťovině, která zajišťuje optimální prodyšnost během dlouhých herních či pracovních sezení. Pevný plastový kříž poskytuje stabilní základnu, zatímco čalouněné pevné područky přispívají k pohodlí paží. Opěrák je vybaven nastavitelným sklonem a integrovanou bederní opěrkou, která podporuje správné držení těla. Výškově nastavitelná mechanika umožňuje snadné přizpůsobení výšky sedáku individuálním potřebám uživatele. Křeslo je vhodné pro dlouhodobé používání s důrazem na ergonomii a stabilitu.
Kancelářské křeslo, výškově nastavitelná, černá látka, KA-R223 BK
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Herní křeslo s polohovacím opěrákem nabízí komfortní sezení díky černé síťovině, která zajišťuje optimální prodyšnost během dlouhých herních či pracovních sezení. Pevný plastový kříž poskytuje stabilní základnu, zatímco čalouněné pevné područky přispívají k pohodlí paží. Opěrák je vybaven nastavitelným sklonem a integrovanou bederní opěrkou, která podporuje správné držení těla. Výškově nastavitelná mechanika umožňuje snadné přizpůsobení výšky sedáku individuálním potřebám uživatele. Křeslo je vhodné pro dlouhodobé používání s důrazem na ergonomii a stabilitu.
| Unikátní číslo produktu | 349492 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 62 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 50 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 60 cm |
| Výška (cm) | 125 cm |
| Výška sedu (cm) | 42 cm |
| Skupina zboží | Kancelářské křeslo |
| Hmotnost - netto (kg) | 11,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 12 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Nastavitelný sklon opěráku |
| Karton1 | 60x28x70 |
| Barva (vyberte) | černá#eup349492euv1 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 42-51 |
| šířka sedu | 48 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Výškově nastavitelná |
| Bederní opěrka | ano |
| Opěrka hlavy | ano |
| Druh potahové látky | látka |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 116-125 |
| Průměr kříže (cm) | 65 cm |
| Výška područek (cm) | 62 |
| Šířka područek (cm) | 6 cm |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | ano |
| Typ područek | Pevné |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | Polohování opěráku |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |
| Martindale (ot.) | 30000 |


















