Konferenční stolek 45x45x45cm, mdf, old wood, AF-3003 OLW
Konferenční stolek 45x45x45cm, mdf, old wood, AF-3003 OLW
Set 3 ks přístavných nebo odkládacích stolků přinese do Vašeho domova praktičnost, variabilitu, ale také industriální šarm. Stolky můžete rozmístit jednotlivě po interiéru, kde Vám vytvoří zajímavé odkládací prvky v různých výškových hladinách. A nebo společně povytažené, kde vytvoříte velkou obdélníkovou stupňovitou odkládací plochu. Velkou výhodou je možnost zasunutí stolků do sebe, což oceníte při úklidu, skladování nebo při potřebě většího prostoru. Čtvercové desky z MDF v dekoru staré dřevo harmonicky doplňují černá kovová konstrukce, která tvoří rovněž nohy a celkově stolky zpevňuje. Stolek jistě zaujmou nejen svým nadčasovým designem, ale i variabilitou a praktičností. Desky májí rozměr 35 x 35 x 35 , 40 x 40 x 40 a 45 x 45 x 45 cm, tloušťku 1,5 cm. Konstrukce je čtvercového průřezu, na spodních plochách opatřená plastovými kluzáky. Nosnost jednotlivého stolku je do 15 kg.
Konferenční stolek 45x45x45cm, mdf, old wood, AF-3003 OLW
Čtvercové desky z MDF v dekoru staré dřevo harmonicky doplňují černá kovová konstrukce, která tvoří rovněž nohy a celkově stolky zpevňuje. Stolek jistě zaujmou nejen svým nadčasovým designem, ale i variabilitou a praktičností.
Desky májí rozměr 35 x 35 x 35 , 40 x 40 x 40 a 45 x 45 x 45 cm, tloušťku 1,5 cm. Konstrukce je čtvercového průřezu, na spodních plochách opatřená plastovými kluzáky. Nosnost jednotlivého stolku je do 15 kg. Více
Čtvercové desky z MDF v dekoru staré dřevo harmonicky doplňují černá kovová konstrukce, která tvoří rovněž nohy a celkově stolky zpevňuje. Stolek jistě zaujmou nejen svým nadčasovým designem, ale i variabilitou a praktičností.
Desky májí rozměr 35 x 35 x 35 , 40 x 40 x 40 a 45 x 45 x 45 cm, tloušťku 1,5 cm. Konstrukce je čtvercového průřezu, na spodních plochách opatřená plastovými kluzáky. Nosnost jednotlivého stolku je do 15 kg. Více
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Set 3 ks přístavných nebo odkládacích stolků přinese do Vašeho domova praktičnost, variabilitu, ale také industriální šarm. Stolky můžete rozmístit jednotlivě po interiéru, kde Vám vytvoří zajímavé odkládací prvky v různých výškových hladinách. A nebo společně povytažené, kde vytvoříte velkou obdélníkovou stupňovitou odkládací plochu. Velkou výhodou je možnost zasunutí stolků do sebe, což oceníte při úklidu, skladování nebo při potřebě většího prostoru. Čtvercové desky z MDF v dekoru staré dřevo harmonicky doplňují černá kovová konstrukce, která tvoří rovněž nohy a celkově stolky zpevňuje. Stolek jistě zaujmou nejen svým nadčasovým designem, ale i variabilitou a praktičností. Desky májí rozměr 35 x 35 x 35 , 40 x 40 x 40 a 45 x 45 x 45 cm, tloušťku 1,5 cm. Konstrukce je čtvercového průřezu, na spodních plochách opatřená plastovými kluzáky. Nosnost jednotlivého stolku je do 15 kg.
| Unikátní číslo produktu | 349253 |
|---|---|
| materiál | MDF |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 45 cm |
| Materiál konstrukce | kov |
| Šířka (cm) | 45 cm |
| Typ podnože | Obvodová |
| Výška (cm) | 45 cm |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Konferenční stolek |
| Hmotnost - netto (kg) | 10,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 11 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Stabilní kovová podnož |
| Tloušťka desky (cm) | 1 cm |
| Rozměr nohy (cm) | 1,5 x 1,5 |
| Světlá výška (cm) | 42 |
| Materiál desky | MDF |
| Tvar desky | Čtvercový |
| Rozklad | NÉ |
| Dekor desky | Staré dřevo |
| Karton1 | 53,5x48,5x15,5 |
| Barva (vyberte) | hnědá#eup349253euv1 |






























