Křeslo "ušák", potah tmavě hnědá látka, kovový kříž
Křeslo "ušák", potah tmavě hnědá látka, kovový kříž
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Původní cena 5 490 Kč.
Ušetříte
29 %(1 600 Kč).
3 890 Kč
s DPH
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 348933 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 76 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 47 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 65 cm |
| Výška (cm) | 102 cm |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Kancelářské křeslo |
| Hmotnost - netto (kg) | 13 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 15 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Otočná | ano |
| Rozklad | NÉ |
| Karton1 | 69x70,5x35 |
| Barva (vyberte) | hnědá#eup348933euv1 |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 49-70 |
| šířka sedu | 43 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Druh potahové látky | látka |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 102-123 |
| Průměr kříže (cm) | 71 cm |
| Výška područek (cm) | 54 |
| Šířka područek (cm) | 6 cm |
| Materiál kříže | kov |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |









