Odkládací stolek 100x60x50cm, mdf, bílá, AF-3012 WT - materiál: dřevo
Odkládací stolek 100x60x50cm, mdf, bílá, AF-3012 WT
Vylepšete atmosféru své zasedací místnosti s naším praktickým konferenčním stolem Autronic, který je příkladem vysoce kvalitního zpracování a vytříbeného stylu. Tento stůl v nílé barvě působí výrazným dojmem a zároveň přináší industriální estetiku. Atypický tvar horní desky v kombinaci s materiálem MDF nabízí odolnost s nádechem uměleckého vkusu.
Každý detail na tomto kusu nábytku odráží snahu společnosti Autronic o styl a funkčnost. Stůl spočívá na kovových nohách ve výrazné černé barvě, které dodávají kontrastu, a vykazuje tak rafinovanost a zároveň slibuje stabilitu. Jedinečná podnož s třemi nohami nejenže dodává stolu atmosféru netradičního designu, ale také zajišťuje dostatek prostoru pro nohy pro maximální pohodlí.
Tento boční stolek slibuje více než jen funkčnost; spojuje ohromující vizuální stránku s praktičností a je vyroben tak, aby vydržel a udělal dojem. Bílý odstín desky se bez námahy kombinuje s různými motivy, a staví ho tak do pozice univerzálního doplňku vaší kanceláře nebo domácnosti. Volbou společnosti Autronic se rozhodujete pro charakteristickou kombinaci jedinečnosti a kvality, která odolá zkoušce času.
Odkládací stolek 100x60x50cm, mdf, bílá, AF-3012 WT - materiál: dřevo
Každý detail na tomto kusu nábytku odráží snahu společnosti Autronic o styl a funkčnost. Stůl spočívá na kovových nohách ve výrazné černé barvě, které dodávají kontrastu, a vykazuje tak rafinovanost a zároveň slibuje stabilitu. Jedinečná podnož s třemi nohami nejenže dodává stolu atmosféru netradičního designu, ale také zajišťuje dostatek prostoru pro nohy pro maximální pohodlí.
Tento boční stolek slibuje více než jen funkčnost; spojuje ohromující vizuální stránku s praktičností a je vyroben tak, aby vydržel a udělal dojem. Bílý odstín desky se bez námahy kombinuje s různými motivy, a staví ho tak do pozice univerzálního doplňku vaší kanceláře nebo domácnosti. Volbou společnosti Autronic se rozhodujete pro charakteristickou kombinaci jedinečnosti a kvality, která odolá zkoušce času. Více
Každý detail na tomto kusu nábytku odráží snahu společnosti Autronic o styl a funkčnost. Stůl spočívá na kovových nohách ve výrazné černé barvě, které dodávají kontrastu, a vykazuje tak rafinovanost a zároveň slibuje stabilitu. Jedinečná podnož s třemi nohami nejenže dodává stolu atmosféru netradičního designu, ale také zajišťuje dostatek prostoru pro nohy pro maximální pohodlí.
Tento boční stolek slibuje více než jen funkčnost; spojuje ohromující vizuální stránku s praktičností a je vyroben tak, aby vydržel a udělal dojem. Bílý odstín desky se bez námahy kombinuje s různými motivy, a staví ho tak do pozice univerzálního doplňku vaší kanceláře nebo domácnosti. Volbou společnosti Autronic se rozhodujete pro charakteristickou kombinaci jedinečnosti a kvality, která odolá zkoušce času. Více
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Vylepšete atmosféru své zasedací místnosti s naším praktickým konferenčním stolem Autronic, který je příkladem vysoce kvalitního zpracování a vytříbeného stylu. Tento stůl v nílé barvě působí výrazným dojmem a zároveň přináší industriální estetiku. Atypický tvar horní desky v kombinaci s materiálem MDF nabízí odolnost s nádechem uměleckého vkusu.
Každý detail na tomto kusu nábytku odráží snahu společnosti Autronic o styl a funkčnost. Stůl spočívá na kovových nohách ve výrazné černé barvě, které dodávají kontrastu, a vykazuje tak rafinovanost a zároveň slibuje stabilitu. Jedinečná podnož s třemi nohami nejenže dodává stolu atmosféru netradičního designu, ale také zajišťuje dostatek prostoru pro nohy pro maximální pohodlí.
Tento boční stolek slibuje více než jen funkčnost; spojuje ohromující vizuální stránku s praktičností a je vyroben tak, aby vydržel a udělal dojem. Bílý odstín desky se bez námahy kombinuje s různými motivy, a staví ho tak do pozice univerzálního doplňku vaší kanceláře nebo domácnosti. Volbou společnosti Autronic se rozhodujete pro charakteristickou kombinaci jedinečnosti a kvality, která odolá zkoušce času.
| Unikátní číslo produktu | 349258 |
|---|---|
| materiál | MDF |
| Barva | bílá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 60 cm |
| Nosnost (kg) | 15 kg |
| Šířka (cm) | 100 cm |
| Typ podnože | 3 nohy |
| Výška (cm) | 50 cm |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Odkládací stolek |
| Hmotnost - netto (kg) | 7,7 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 8 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Počet balení | 2 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Stabilní kovová podnož |
| Tloušťka desky (cm) | 2 cm |
| Rozměr nohy (cm) | 3 x 3 |
| Světlá výška (cm) | 48 |
| Materiál desky | MDF |
| Tvar desky | Atypický |
| Rozklad | NÉ |
| Povrchová úprava | Matný |
| Dekor desky | bílá |
| Karton1 | 104,5x64,5x7 |
| Karton2 | 53,5x11x16 |








