Odkládací stolek 109x23x5cm, bambus AUP-E1088 NAT
Odkládací stolek 109x23x5cm, bambus AUP-E1088 NAT
Bambusový podnos do vany je praktickým doplňkem pro relaxaci ve vaně, který nabízí několik odkládacích prostorů pro knihy, nápoje či kosmetiku. Vyroben je z přírodního bambusu, který je navržen pro dlouhou životnost a snadnou údržbu. Podnos disponuje nastavitelnou opěrkou pro knihu nebo tablet, která zajišťuje pohodlné čtení během koupání. Jeho rozměry 75 × 23 × 4,5 cm umožňují stabilní umístění přes vanu a díky pevnému provedení se snadno přizpůsobí různým šířkám van. Přírodní odstín bambusu přináší do koupelny příjemný vizuální efekt a zároveň odolnost vůči vlhkosti.
Odkládací stolek 109x23x5cm, bambus AUP-E1088 NAT
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Bambusový podnos do vany je praktickým doplňkem pro relaxaci ve vaně, který nabízí několik odkládacích prostorů pro knihy, nápoje či kosmetiku. Vyroben je z přírodního bambusu, který je navržen pro dlouhou životnost a snadnou údržbu. Podnos disponuje nastavitelnou opěrkou pro knihu nebo tablet, která zajišťuje pohodlné čtení během koupání. Jeho rozměry 75 × 23 × 4,5 cm umožňují stabilní umístění přes vanu a díky pevnému provedení se snadno přizpůsobí různým šířkám van. Přírodní odstín bambusu přináší do koupelny příjemný vizuální efekt a zároveň odolnost vůči vlhkosti.
| Unikátní číslo produktu | 349318 |
|---|---|
| materiál | Bambus |
| Demontované | NÉ |
| Hloubka (cm) | 23 cm |
| Šířka (cm) | 109 cm |
| Výška (cm) | 5 cm |
| Skupina zboží | Odkládací stolek |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Odkládací prostor |
| Karton1 | 79,5x25,5x6 |
| Barva (vyberte) | přírodní#eup349318euv1 |
| Styl | Moderní |
| Nastavitelná šířka (cm) | 75-109 |






