Odkládací stolek 30x34x58cm, mdf, old wood, AFK-E1175 OLW
Odkládací stolek 30x34x58cm, mdf, old wood, AFK-E1175 OLW
Odkládací stolek s elektrickou zásuvkou a USB konektorem kombinuje praktické využití s industriálním designem v dekoru old wood. Deska a police jsou vyrobeny z MDF s hnědým povrchem, který věrně imituje strukturu dřeva, zatímco pevné kovové nohy s práškovým lakem zajišťují stabilitu a dlouhou životnost. Stolek nabízí otevřený odkládací prostor a spodní polici pro uskladnění drobností, přičemž rektifikační nohy umožňují vyrovnání na nerovném povrchu. Integrovaná elektrická zásuvka a USB port poskytují pohodlné napájení elektroniky přímo u stolu. Kompaktní rozměry 30 × 34 × 58 cm usnadňují umístění v různých typech interiérů.
Odkládací stolek 30x34x58cm, mdf, old wood, AFK-E1175 OLW
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Odkládací stolek s elektrickou zásuvkou a USB konektorem kombinuje praktické využití s industriálním designem v dekoru old wood. Deska a police jsou vyrobeny z MDF s hnědým povrchem, který věrně imituje strukturu dřeva, zatímco pevné kovové nohy s práškovým lakem zajišťují stabilitu a dlouhou životnost. Stolek nabízí otevřený odkládací prostor a spodní polici pro uskladnění drobností, přičemž rektifikační nohy umožňují vyrovnání na nerovném povrchu. Integrovaná elektrická zásuvka a USB port poskytují pohodlné napájení elektroniky přímo u stolu. Kompaktní rozměry 30 × 34 × 58 cm usnadňují umístění v různých typech interiérů.
| Unikátní číslo produktu | 349262 |
|---|---|
| materiál | MDF |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 34 cm |
| Nosnost (kg) | 30 Kg |
| Šířka (cm) | 30 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 58 cm |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Odkládací stolek |
| Materiál nohou | kov |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Odkládací prostor |
| Materiál desky | MDF |
| Tvar desky | obdélníkový |
| Rozklad | NÉ |
| Dekor desky | Staré dřevo |
| Karton1 | 42x33x13 |
| Barva (vyberte) | hnědá#eup349262euv1 |





