Odkládací stolek 30x40x66cm, mdf, old wood, CT-G1040 OLW
Odkládací stolek 30x40x66cm, mdf, old wood, CT-G1040 OLW
Obohaťte svůj interiér moderním konferenčním stolkem s výrazným dekorem starého dřeva. Matný povrch hnědé MDF desky nabízí nejen elegantní vzhled, ale i odolnost proti každodennímu opotřebení. Černé kovové nohy dodávají stolku stabilitu a stylový kontrast k teplému odstínu desky. Tento produkt značky Autronic se skvěle hodí do každého obývacího pokoje nebo pracovny, kde oceníte jeho praktické využití a estetickou přitažlivost.
Odkládací stolek 30x40x66cm, mdf, old wood, CT-G1040 OLW
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Obohaťte svůj interiér moderním konferenčním stolkem s výrazným dekorem starého dřeva. Matný povrch hnědé MDF desky nabízí nejen elegantní vzhled, ale i odolnost proti každodennímu opotřebení. Černé kovové nohy dodávají stolku stabilitu a stylový kontrast k teplému odstínu desky. Tento produkt značky Autronic se skvěle hodí do každého obývacího pokoje nebo pracovny, kde oceníte jeho praktické využití a estetickou přitažlivost.
| Unikátní číslo produktu | 349376 |
|---|---|
| materiál | MDF |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 40 cm |
| Nosnost (kg) | 20 kg |
| Šířka (cm) | 30 cm |
| Výška (cm) | 66 cm |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Odkládací stolek |
| Hmotnost - netto (kg) | 2 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 3 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Stabilní kovová podnož |
| Tloušťka desky (cm) | 1 cm |
| Rozměr nohy (cm) | 1,5 x 1,5 |
| Materiál desky | MDF |
| Dekor desky | Staré dřevo |
| Karton1 | 65,5x41x4 |
| Barva (vyberte) | hnědá#eup349376euv1 |
| Styl | Moderní |






























