Odkládací stolek 39x28x41cm, mdf ANT-E1081 WT
Odkládací stolek 39x28x41cm, mdf ANT-E1081 WT
Sada dvou nočních stolků v bílém matném provedení je vyrobena z MDF desek, které zajišťují pevnost a snadnou údržbu. Každý stolek nabízí praktický úložný prostor v podobě zásuvky s kovovou úchytkou a otevřenou policí pod ní, což umožňuje pohodlné uspořádání drobností i knih. Kompaktní rozměry 39 × 28 × 41 cm umožňují snadné umístění vedle postele nebo v menších prostorách. Minimalistický design s čistými liniemi se hodí do různých stylů interiérů a díky kvalitnímu zpracování je sada navržena pro dlouhou životnost.
Odkládací stolek 39x28x41cm, mdf ANT-E1081 WT
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Sada dvou nočních stolků v bílém matném provedení je vyrobena z MDF desek, které zajišťují pevnost a snadnou údržbu. Každý stolek nabízí praktický úložný prostor v podobě zásuvky s kovovou úchytkou a otevřenou policí pod ní, což umožňuje pohodlné uspořádání drobností i knih. Kompaktní rozměry 39 × 28 × 41 cm umožňují snadné umístění vedle postele nebo v menších prostorách. Minimalistický design s čistými liniemi se hodí do různých stylů interiérů a díky kvalitnímu zpracování je sada navržena pro dlouhou životnost.
| Unikátní číslo produktu | 349302 |
|---|---|
| materiál | MDF |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 28 cm |
| Nosnost (kg) | 75 kg |
| Šířka (cm) | 39 cm |
| Výška (cm) | 41 cm |
| Barva nohou | bílá |
| Skupina zboží | Odkládací stolek |
| Hmotnost - netto (kg) | 11,9 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 12 kg |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Úložný prostor |
| Tloušťka desky (cm) | 1,3 cm |
| Materiál desky | MDF |
| Tvar desky | obdélníkový |
| Rozklad | NÉ |
| Povrchová úprava | Matný |
| Karton1 | 46,5x31,5x19,5 |
| Barva (vyberte) | bílá#eup349302euv1 |
| Styl | Moderní |






